Продава се: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Направих си труда да изчисля и сумата, която удържат за поддръжка (MAINTENANCE). Общо за 24 часа имам удържани: BTC 0.00045509
Изкарани са общо BTC 0.00114241, от които BTC 0.00045509 са удържани за поддръжка, или казано накратко те си удържат към 40% от изкараните мощности на потребителите си
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Не знам кво е да имаш 3 милиона, че да ти кажа какво бих направил с тях. :D Но, ако имах точно 3 милиона не бих ги инвестирал всичките в биткойни.

И аз ги нямам, но пък да ти кажа знам от сега, че ако ги имам няма да ги дам за биткойни, най-много 10-на хиляди, не повече :D
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

аз не разбрах ако искам да продам примерно 10 ВТС къде и как се прави
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

аз не разбрах ако искам да продам примерно 10 ВТС къде и как се прави

Можеш да го продадеш на физическо лице, което търси биткойни, има и борси, които изкупуват на по-ниска цена. Ако настина имаш за продаване, пиши ми на ЛС, за да ти дам форум, в който да си пуснеш обява.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

борси - с посредник ли как ли, напишете веднъж за да стане ясно , не всеки по малко и нищо не се разбира
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Например в cryptsy.com
едит. Там май смао между други криптовалути може да се работи
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Направих си труда да изчисля и сумата, която удържат за поддръжка (MAINTENANCE). Общо за 24 часа имам удържани: BTC 0.00045509
Изкарани са общо BTC 0.00114241, от които BTC 0.00045509 са удържани за поддръжка, или казано накратко те си удържат към 40% от изкараните мощности на потребителите си
Все пак това включва ток и поддръжка. Малко е неприятно , аз като получих бонуса паднах на минус в първите часове, та и очите ми паднаха. Може би си иска търпение и късмет, като че ли бързо избиване на парите трудно ще стане, една добра цена на BTC и закупуване на мощности би било добре вече за по-дълъг период от време за възвръщаемост и печалба.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Сега в момента от мощноста, която ми даде колегата(ваучера), имам

GHS: 0.10000000
BTC: 0.00000451
NMC: 0.00002383
LTC: 0.00000000

Какво мога да правя с тея биткойни? Ако ги продам за енергия, колко енергия мога да взема?

И все пак, къде е най-добрия вариант да вкарам 1000 лева?, защото имам мерак да ги ТУРНА някъде да копат биткойни... ей така за 5-6 месеца да са се избили, и после само гушаница :lol:
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Сега в момента от мощноста, която ми даде колегата(ваучера), имам

GHS: 0.10000000
BTC: 0.00000451
NMC: 0.00002383
LTC: 0.00000000

Какво мога да правя с тея биткойни? Ако ги продам за енергия, колко енергия мога да взема?

И все пак, къде е най-добрия вариант да вкарам 1000 лева?, защото имам мерак да ги ТУРНА някъде да копат биткойни... ей така за 5-6 месеца да са се избили, и после само гушаница :lol:
Цъкни на таб-а Trade, в секцията "Buy GHS:" -> "Price per GHS", въведи цената, която виждаш от дясно за GH/s, след това в полето "Amount to Buy", там трябва да си поиграеш малко с цифрите, докато ти светне зелено и това ще е стойността, която можеш да закупиш.
Най-добрия вариант да вкараш 1000 лева ще си го намериш сам, но ще ти коства много четене, сметки и тестове. Ако не ти се занимава, можеш да ги ТУРНЕШ тук, защото е най-елементарния и безопасен вариант. Това е мое мнение, все пак за 1000 лева мисля, че трябва да видиш и други мнения :)
 
От: От: От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Ако сте решили да изкарате пари от този сайт, просто забравете. Освен ако не се опитвате да си докарате проценти от реферали, както прави автора на темата или да продавате мощности за по висока цена на тези които нямат биткоини.
Ето един експеримент от мен (вярно то е за време 24 часа, но горе долу бихте продобили представа за какво иде реч.)

Купих биткоини от bitcoini tochka com (bg търговец). За 0.23 биткойна платих 193.27 лв. в четвъртък. Тогава един биткойн се продаваше на цена от 840 лв. За последните 2 дена като гледам има увеличение и в момента се продават за 925 лв. и се купуват за 853 лв. т.е ако бях си ги задържал тези монетки в портфейла си сега щях да ги продам за по скъпо и щях да бъда на печалба. Но както и по горе се спомена, всичко е риск печели, риск губи.
То и в сайта, кото се споменава по горе eobot.com е упоменато "Cloud mining should be considered as a fun, recreational activity and not a source of income or investment.", така, че ако се забавлявате с цялата работа е добре, но ако се надявате да изкарате някакви пари ей така междодругото, няма да стане.

Та, ето моят експеримент. С тези 0.23 биткойна си купих 30GHs мощност. За тези, които се чудят какво е това GHS, 1GHS се равнява на обработка (миниране) на един милиард хаша за една секунда.
След като се купят тези мощности, системата на cex.io автоматично започва да работи и добива монети за вас, без да настройвате нищо, и в дъщерният им сайт ghash.io може да видите как се случва това.
И сега най важното, резултатите ;)
По-долу са показани изкараните монети за период от 24 часа и тяхното калкулиране. Цените на монетите са взети от coinmarketcap.com
Код:
BTC:0.00068732 x $619.37 		= $0.425705388
NMC:0.00316271 x $2.49	 		= $0.0078751479
IXC:0.00934660 x $0.101621 		= $0.000949810839	
DVC:0.40209468 x $0.000082 		= $0.00003297176
GHS:30.66694602 x BTC0.00705883 	= BTC 0.21647275857 x $619.37 = $134.076732
-----------------------------------------------------------------------------------
$0.425705388 + $0.0078751479 + $0.000949810839 + $0.00003297176 + $134.076732 = $134.511295
$134.511295 * 1.43737 = 193.34лв.

В крайна сметка съм на печалба с 7 стотинки ;) И това при положение, че биткойна се е увеличил с около 10% след моята покупка.

Така, че всеки сам да си направи извода.

Прикачвам и скрийншотове от панела ми с баланаса и транзакциите.
Виж файлът 10042Виж файлът 10043

Така излиза, че за 24ч си си избил инвестицията и от тук нататък на всеки 24ч ще правиш по около 190 лв. Ако това е вярно не виждам защо да не може да се правят пари. Иначе по моята сметка, ако си купя 1 гхс за 9 лв. ще ги избивам 100 дни (сметката е направена на база на това което съм изкарал за 3 дни с 0.1 гхс). Аз ли бъркам нещо в сметките не мога да разбера.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Така е, но трябва да отбележим, че винаги можеш да продадеш гигахеша и да си върнеш парите.

Аз все още се колебая дали да правя инвестиция, но не знам къде мога да пласирам валутата коятто изкарвам.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

След дни наред проучвания останових, че cex.io не си заслужават парите, защото има услуги които ти дават много по-евтини ресурси. Което означава, че много по-бързо ще си избиеш инвестицията и ще печелиш за теб. Тук 160 GH/s излизат 1 440лв, а от тук излизат около 550лв(в момента има промоция, иначе излизат 750лв). Тоес дори да не са на промоция ти ще вземеш двойно повече от cex,.io. Единствената преднина на cex.io е, че можеш да продаваш мощностите, обаче тук също ако намериш на кой да продадеш може да си продадеш мощноста.

В cex.io с 15 GH/s за 24 часа съм направил BTC: 0.00051604
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

След дни наред проучвания останових, че cex.io не си заслужават парите, защото има услуги които ти дават много по-евтини ресурси. Което означава, че много по-бързо ще си избиеш инвестицията и ще печелиш за теб. Тук 160 GH/s излизат 1 440лв, а от тук излизат около 550лв(в момента има промоция, иначе излизат 750лв). Тоес дори да не са на промоция ти ще вземеш двойно повече от cex,.io. Единствената преднина на cex.io е, че можеш да продаваш мощностите, обаче тук също ако намериш на кой да продадеш може да си продадеш мощноста.

В cex.io с 15 GH/s за 24 часа съм направил BTC: 0.00051604
И точно заради тази преднина пуснах темата ;)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

И точно заради тази преднина пуснах темата ;)


Предимиство, което прави два пъти по-скъпа услугата... Моето мнение е, че не си заслужава да се дават два пъти(даже в момента три пъти) повече пари, че да може да си продадеш после ресурсите, като ти и в другите можеш да ги продадеш, стига да си намериш човек. Лично мнение :)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

ако все пак сте решили по добре използвайте blackhat методи ще печелите повече с по малко инвестиция.

и кои са тия методи ;)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Предимиство, което прави два пъти по-скъпа услугата... Моето мнение е, че не си заслужава да се дават два пъти(даже в момента три пъти) повече пари, че да може да си продадеш после ресурсите, като ти и в другите можеш да ги продадеш, стига да си намериш човек. Лично мнение :)
Моето мнение е, че тази тема е за една бизнес възможност от която ти се възползва, понаучи доста неща около това и дори и все още да не си на печалба(със сигурност не си на загуба), то скоро ще бъдеш :)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Моето мнение е, че тази тема е за една бизнес възможност от която ти се възползва, понаучи доста неща около това и дори и все още да не си на печалба(със сигурност не си на загуба), то скоро ще бъдеш :)

О, аз на тази тема съм много благодарен! На теб също, че ме запозна с нея. От тази тема се зарових да уча за цялата система, ако не беше тя - нямаше да го направя. Възможноста е много добра за проба. Въпроса е, че когато искаш нещо голямо то тук ти излиза доста скъпо. Иначе в момента съм на загуба още, поне 4-5 месеца ще съм на загуба, докато избия вложените пари. Но това е друг въпрос.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

О, аз на тази тема съм много благодарен! На теб също, че ме запозна с нея. От тази тема се зарових да уча за цялата система, ако не беше тя - нямаше да го направя. Възможноста е много добра за проба. Въпроса е, че когато искаш нещо голямо то тук ти излиза доста скъпо. Иначе в момента съм на загуба още, поне 4-5 месеца ще съм на загуба, докато избия вложените пари. Но това е друг въпрос.
Никак не ми се иска да превръщаме темата в спор, но още по-малко искам четящите я да останат с грешно впечатление. Затова ще ти отговоря. Възможността, не е "много добра за проба", възможността е много добра за да спечелиш пари. В момента ти твърдиш, че си на загуба, но аз знам, че си на печалба. Мощностите, които закупи от мен в момента можеш да продадеш на много по-висока цена (аз самият бих си ги купил обратно на тази цена) а те вече са ти донесли печалба докато са работели за теб.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Никак не ми се иска да превръщаме темата в спор, но още по-малко искам четящите я да останат с грешно впечатление. Затова ще ти отговоря. Възможността, не е "много добра за проба", възможността е много добра за да спечелиш пари. В момента ти твърдиш, че си на загуба, но аз знам, че си на печалба. Мощностите, които закупи от мен в момента можеш да продадеш на много по-висока цена (аз самият бих си ги купил обратно на тази цена) а те вече са ти донесли печалба докато са работели за теб.

Аз съм на загува от изкопание биткойни, няма да продавам мощностите... Искам да си копая биткойни. Аз не споря, защо да превръщаме темата на спор? Тук обсъждаме добри практики. Нищо лошо не виждам в това. Казвам, че съм на загуба още от това колко bitcoin са изкопали за мен до сега. Изкопали са BTC: 0.00059204. Пак казвам, не споря, водим си нормален диалог.
 

Горе