Продава се: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Ти би бил на загуба от изкопаните биткойни ако беше купил мощностите от друго място, но в конкретния случай, освен, че имаш мощности, ти разполагаш и с активи! И точно около това се върти цялата тема. Ти вече имаш 0.00059204 BTC + това, което си закупил, което вече е по-скъпо... Ако беше колегата с трите милиона по-горе и ги беше вложил в това, тези 0.00059204 BTC щяха да са цяло състояние :) И да, спор е това, защото ти твърдиш, че си на загуба, но според мен не си обективен и се опитвам да докажа обратното :)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Ти би бил на загуба от изкопаните биткойни ако беше купил мощностите от друго място, но в конкретния случай, освен, че имаш мощности, ти разполагаш и с активи! И точно около това се върти цялата тема. Ти вече имаш 0.00059204 BTC + това, което си закупил, което вече е по-скъпо... Ако беше колегата с трите милиона по-горе и ги беше вложил в това, тези 0.00059204 BTC щяха да са цяло състояние :) И да, спор е това, защото ти твърдиш, че си на загуба, но според мен не си обективен и се опитвам да докажа обратното :)

Защо да не съм обективен? Аз търсия на мен това, което ме устройва. Cex.io ме устрой да видя как са нещата, защото не ги бях правил до сега. Обясни ми защо съм на печалба, без да трябва да продавам мощностите, понежен е съм ги купил да ги продам, а да копая с тях. Аз гледма дали съм спечелил от копаенето, след известно време ще съм ги избил, но на този етап аз не мога да си обясня как да съм ги вече избил и съм на печалба... Ако може да ми обясниш?
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Аз лично искам да благодаря на автора, че исках точно такъв сайт да намеря, нямам възможност за големи инвестиции, нямам и мазе за машини. Мощностите копат, търпелив съм и така.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Аз попаднах на ТОЗИ САЙТ, тук на 24 часа получаваш някви биткойнчета, и хубавото е, че когато намираш реферали печелиш % от тях.
Доста хора го използват този сайт.

Към момента го разучавам, но мисля, че може да се направят някви интересни печалби, с минимум инвестиция.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Благодаря ;) не го знаех този сайт.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Според мен от истинско копане ще има по-голям смисъл... да точно така, говорим за 'мотика'! :p
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Според мен от истинско копане ще има по-голям смисъл... да точно така, говорим за 'мотика'! :p

Селското стопанство е много доходоносен бизнес. За да има силна икономика трябва да има и силно селско стопанство.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Здравейте, реших да раздам още 10 ваучера, всеки на стойност 50MH/s! Така, че всеки, който не е получил ваучер нека ми пише на лично :)
Успех!
 
  • Like
Реакции: g0g0
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

И аз получих код, за което много благодаря :)
Искам само да попитам, защо копам на минус
BTC: -0.00000007
:(
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

И аз получих код, за което много благодаря :)
Искам само да попитам, защо копам на минус
BTC: -0.00000007
:(


споко ;)

в началото малко е така скоро ще си в +
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

И аз получих код, за което много благодаря :)
Искам само да попитам, защо копам на минус
BTC: -0.00000007
:(

и аз почнах на минус, утре ще си на плюс няма страшно а и има периоди, в които мощностите не копат много
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Здравейте, остават още 6 безплатни ваучера по 50MH/s! Който желае, може да се възползва :)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Здравейте, остават още 6 безплатни ваучера по 50MH/s! Който желае, може да се възползва :)
Писах ти и лс прати ми ваучер регистрирал съм се през реферал линка ти
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Регистрирах се и аз, може ли един ваучер..
да пробваме да направим големите пари:)

Има ли някой забогатял?
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Пратих го :)
Регистрирах се и аз, може ли един ваучер..
да пробваме да направим големите пари:)

Има ли някой забогатял?
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

С малка инвестиция и желание се започва :) Следва по-голяма инвестиция, но тя не е толкова финансова, колкото времева и умствена, средствата обикновено са най-малкия проблем.
с малка инвестиция няма да стане ;)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Здрасти, има ли още ваучери?
 

Горе