Продава се: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Копат си мощностите, но за съжаление минимума за BTC да ги изтеглиш е доста голям спрямо това, което добивам та скоро няма как да имам плащане.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Имам чудесни новини, Нови 5 безплатни ваучера по 50МH/s за всеки, който сега вижда темата :)

Някой няма ли да сподели впечатления? Мина повече от месец :)

Аз ще споделя моето :) Пълна загуба на време поне за мен
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Моя съвет е да се насочите към истински бизнес :) Кой ще ви даде мощност, с която може да изкара повече пари, от колкото вие сте му дали? Единствената логика е, че той има някаква изгода да ви я дава, а да не я използва за себе си. Да, може с търговия да се печелят някакви пари, но предполагам тези, които са пробвали знаят :)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

stat.JPG

ето малко статистика, ама ако може да го разтълкуваш че все още ми е тъмно, за този един месец това са показателите със стартовия пакет
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Ами това са различните валути, които си изкопал, а най-долното е мощността ти. Не знам дали са ми точни сметките, но това са няколко стотинки.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Ами това са различните валути, които си изкопал, а най-долното е мощността ти. Не знам дали са ми точни сметките, но това са няколко стотинки.

То това е по смешно и от PTC сайтовете :Д Както казах пълна загуба на време :Д
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Днес обмених всичко изкопано в гигахешове и ще правя такя катохсе сети да вдигне някой темата, че и без друго бях забравил за този сайт. То от там не може да се спечели...
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Аз ще споделя мнението ми след получерния бонус и дадени малко над 100лв за 15 GH/S от автора на темата(споделям го, понеже той пита за мнения). За месец и две седмици съм направил 12лв. Ето снимка от акаунта ми http://prntscr.com/40yars

Съвета ми е, ако имате 1 000 - 2 000лв които нямате какво да правите друго, инвестирайте ги ще правите по 200лв на месец в следващите няколко, след това не се знае как ще се развие, затова хора които нямат възможност да ги изгубят просто да не си помислят за този вариант :)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Кво стана е копачи вече имам 1.2GHs При вас как е статистиката? 8)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Кво стана е копачи вече имам 1.2GHs При вас как е статистиката? 8)


отдавна съм ги зае бал просто повече исках да ги пробвам и за това , сега даже не си спомням кода за достъп в системата им, за мен е губене на време
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Аз с 15 GHs направих 20лв общо до този момент от старта на темата. Инвестиция 110лв :) Т.е това са три месеца, по 6,66 някъде на месец съм правил :)) Ще си избия парите чак след около 18 месеца при сегашната скорост, но тя намалява, така че след може би 25 месеца ще съм избил 110лв :)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Той биткойна падна. Не знам какво имам, но трябва да видя да го прехвърля на някой срещу нещо също толкова ненужно нему.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Много ми е интересно какво ще стане ако някой има 200-500 GHS примерно
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Много ми е интересно какво ще стане ако някой има 200-500 GHS примерно

Тогава ще копае нещо, но ще му е трудно да избие парите.
Най-доброто в момента е въртенето между валутите. Познавам хора които в момента се занимават с това и от 0,1 btc направиха по 2 btc за около месец, което е 1,9 печалба. Много по-доходоносно е това в момента, стига да не се прекалява :)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

За BitCoins за да изкарваш пари от копане ти трябва мощен и специален процесор. Процесорите са скъпо удоволствие - най-евтините са около 300 долара и достигат няколко хиляди. От сайта на биткоин можете да видите кои производители препоръчват. Плащането става онлайн, а за доставката се чака между месец и два.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

За BitCoins за да изкарваш пари от копане ти трябва мощен и специален процесор. Процесорите са скъпо удоволствие - най-евтините са около 300 долара и достигат няколко хиляди. От сайта на биткоин можете да видите кои производители препоръчват. Плащането става онлайн, а за доставката се чака между месец и два.
Айде стига си говорил глупости щото много хора се набутаха заради такива като тебе които дрънкат насам натам ..
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Ще споделя и моят опит.
Пробвах с 9,5GHS за около 80 лв.
Към днешна дата, ако продам обратно всичко в долари, ще имам левова равностойност около 35 лева.
До тук към на загуба 56% от инвестираните пари.

Причината за загубата е най-вече значително падналата цена на гигахешовете, и в известна степен на биткойните.
Това е начинът на пресмятане на резултата. Да смятате само колко сте изкопали е грешно.
 
От: От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Ще споделя и моят опит.
Пробвах с 9,5GHS за около 80 лв.
Към днешна дата, ако продам обратно всичко в долари, ще имам левова равностойност около 35 лева.
До тук към на загуба 56% от инвестираните пари.

Причината за загубата е най-вече значително падналата цена на гигахешовете, и в известна степен на биткойните.
Това е начинът на пресмятане на резултата. Да смятате само колко сте изкопали е грешно.

При мен за инвестиция от 150лв взех 0,03 btc. Но сега ще ги разцъкам на борсата и за няколко дни ще си избия парите. Като цяло може да ги въртите от една валута в друга, така може да правите печалби. Аз лично това правя от известно време(един приятел го правис мойте, де) и успява да ги направих Х няколко пъти сумата вложена.
 
От: От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

При мен за инвестиция от 150лв взех 0,03 btc. Но сега ще ги разцъкам на борсата и за няколко дни ще си избия парите. Като цяло може да ги въртите от една валута в друга, така може да правите печалби. Аз лично това правя от известно време(един приятел го правис мойте, де) и успява да ги направих Х няколко пъти сумата вложена.

това е супер , аз моите съм ги зарязал имам 15 GHS и преди два месеца последно съм влизал в сайта за мен е пълна загуба на време
 
От: От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

това е супер , аз моите съм ги зарязал имам 15 GHS и преди два месеца последно съм влизал в сайта за мен е пълна загуба на време

Аз също имах толкова. От май месец до сега съм направил с тях 0,01 :d Няма никакъв смисъл от тях, пък и няма как да ги продам за повече пари, така че ги селлнах, но не иска да ми прати биткойните...
 

Горе