Старт на онлайн магазин.

Здравей, отново ще напиша, ако вземеш мненията на хора като sky, noke, adi... няма да стартираш никога, тези колеги,нищо лично към тях, но те нямат реален опит, дори не работят с никой от форума, водят се спамери и ще ти пишат глупости, пример, ако звъннеш на собствениците на портфолиота ще ти вдигнат продавач консултанти, ако проекта е сериозен. Ако ти вдигне собственика, избягвай фирмата която ще прави сайта, просто няма как да звъниш на сайтове и да питаш кой е правил сайта и този бизнес да е сериозен.

Вземи просто стартирай, отвори фирма, хвани един saas, качи продуктите, пусни реклама. Много важно, трябва да имаш инфо страници като: общи условия, поверителност, как се доставя, методи за плащане.

Питай тука в форума, ние помагаме!

Поздрави,
Станимир Любенов
 
Що бе, аз например търся някой да ми продаде гоблените, кое муе спамерското на това .
Не ми отговаряй. Понякога " спамерските" мнения по вече помагат , отколкото любезниченето.
Поне използвахте темата по предназначение.
 
Последно редактирано:
Здравей, отново ще напиша, ако вземеш мненията на хора като sky, noke, adi... няма да стартираш никога, тези колеги,нищо лично към тях, но те нямат реален опит, дори не работят с никой от форума, водят се спамери и ще ти пишат глупости, пример, ако звъннеш на собствениците на портфолиота ще ти вдигнат продавач консултанти, ако проекта е сериозен. Ако ти вдигне собственика, избягвай фирмата която ще прави сайта, просто няма как да звъниш на сайтове и да питаш кой е правил сайта и този бизнес да е сериозен.

Вземи просто стартирай, отвори фирма, хвани един saas, качи продуктите, пусни реклама. Много важно, трябва да имаш инфо страници като: общи условия, поверителност, как се доставя, методи за плащане.

Питай тука в форума, ние помагаме!

Поздрави,
Станимир Любенов
напълни гащите май а? внимавай на кой пращаш "портфолио" да не се окаже някой от тук и после да има сеир.
 
...хора като sky, noke, adi... няма да стартираш никога, тези колеги,нищо лично към тях, но те нямат реален опит, дори не работят с никой от форума

Само за протокола, ако може да спомена нещо! Работил съм с двама от тримата споменати. :) Свестни момчета са... В повечето случаи се бъзикат с хората с цел фън, особено Noke :) Не го правят от злоба.
 
...
Поздрави,
Станимир Любенов
Е аз в момента работя с човек от форума. И портфолио имам. И регистриран бизнес имам.

Ти с кое от тия горните можеш да се похвалиш? :)
 
Станимире, в портфолито си споменал NetPeak, и понеже питах друг познат, който си споменал, че работиш с него, каза че не те познава, доколкото си спомням ти каза след това, че с този, който съм питал не работиш директно, но работиш директно с NetPeak, питах Генади Воробьов ( какво общо има компанията с теб, и дали работите заедно, познай какво каза....
 

Горе