Търся: Старши Копирайтър с Български език

Blackwall

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
Търсим старши копирайтър с български език. След като изпробвахме услугите на дузина копирайтъри от форума се убедихме, че средностатистическият копирайтър не е копирайтър, а просто човек с клавиатура. Поради тази причина търсим човек, който пише текстове, защото го умее и му харесва да го прави и който иска да работи по смислени проекти, а не да отбива номера. Ще започнем с работа по един от малките ни проекти и ако си спечелим доверието ще градим дългосрочни взаимоотношения.

Изискванията са:
- Безупречни правопис, пунктуация и граматика;
- Добър изказ и стил на писане - без тавтологични грешки;
- Опит в писането на текстове в различни формати - Press Release (PR), Блог статия, Sales Letter;
- Умение да се адаптира и да пише по нови и/или непознати теми;

Би било предимство ако кандидатът/кандидатката се чувства като перфекционист и обича да чете художествена и професионална литература.

Намираме сме в София, но предложението ни важи за хора от всяка локация.
Заплащането се договаря индивидуално след кратък разговор. Съобразяваме се с повечето популярни методи за приемане на плащания.

За повече информация, както и за да кандидатствате можете да ми изпратите лично съобщение или да оставите контактите си в темата.
 
Здравейте,
Търсим старши копирайтър с български език. След като изпробвахме услугите на дузина копирайтъри от форума се убедихме, че средностатистическият копирайтър не е копирайтър, а просто човек с клавиатура. Поради тази причина търсим човек, който пише текстове, защото го умее и му харесва да го прави и който иска да работи по смислени проекти, а не да отбива номера. Ще започнем с работа по един от малките ни проекти и ако си спечелим доверието ще градим дългосрочни взаимоотношения.

Изискванията са:
- Безупречни правопис, пунктуация и граматика;
- Добър изказ и стил на писане - без тавтологични грешки;
- Опит в писането на текстове в различни формати - Press Release (PR), Блог статия, Sales Letter;
- Умение да се адаптира и да пише по нови и/или непознати теми;

Би било предимство ако кандидатът/кандидатката се чувства като перфекционист и обича да чете художествена и професионална литература.

Намираме сме в София, но предложението ни важи за хора от всяка локация.
Заплащането се договаря индивидуално след кратък разговор. Съобразяваме се с повечето популярни методи за приемане на плащания.

За повече информация, както и за да кандидатствате можете да ми изпратите лично съобщение или да оставите контактите си в темата.
 
Младши не се ли приемат..
Ревю:
''Този магазин не знам какъв е, но много ме е яд, че няма достатъчно качествено описание на продуктите, хем искам да купя, хем не искам, само да имаше и промо код, ама търсех в нета, няма, в крайна сметка пак бих купил от там, ама дали цената е най-ниската, въпреки това, трябва ли ми стоката, ама ако аз оня месец, ако съм купил същата стока, дали ще ми свърши работа, но ако се замисля, дали бързо ще го доставят това, честно казано се обървах вече и забравих какво поръчах...
 

Горе