Статии\Преводи

radeff

Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Първо честита и спорна нова година :)

- авторски статии на всякаква тематика
- преводи
- пренаписване


Работя с 2 езика - английски и немски

Като за начало поставям ориентировъчна цена от 4 лева за 500 думи на всички услуги, пък да видим какво ще излезе.

................
контакт
[email protected] или в темата
 
Последно редактирано:
От: Статии\Преводи

Здравей . Интересувам се от услугите ти за писане на статии . Имам няколко проекта които ще стартирам скоро и търся сериозни хора за тях . Пиши ми на лс . Благодаря .
 
От: Статии\Преводи

Фиксирам окончателни цени:

писане на статия
5 лева за 500 думи
превод на текст 4 лева за 500 думи
пренаписване на статия 2 лева за 500 думи (Бълг.ез.) / 3 лева за 500 думи (чужди езици)
*За по-големи поръчки има остъпки, които варират от 5 до 10%
*Работя и с чужди езици - немски и английски
*Съгласен съм и за дългосрочна работа; цената там е по-договаряне
 
Последно редактирано:
От: Статии\Преводи

Малка промоция:
До 3 март (включително) всяка 5-та статия/превод от поръчка ще е безплатна, а за поръчки от над 15 статии/преводи ще има намаление от 25% :)

*Има лека корекция в цените в по-горния пост.
email [email protected]
skype yoo.maan

Промоцията важи само за клиенти, които се свържат с мен след пускането и!
 
От: Статии\Преводи

Промото изтече. Цените си остават следните:

писане на статия 5 лева за 500 думи
превод на текст 4 лева за 500 думи
пренаписване на статия 2 лева за 500 думи (Бълг.ез.) / 3 лева за 500 думи (чужди езици)
 
От: Статии\Преводи

Не се лъжете да го наемате, адски несериозно работи. Преди месец и малко му пратих скромничко 8 статийки, седем от които мънички (по 400-600 думи) и една по дълга (1500). Преведох му парите предварително за да съм си коректен... емиии познайте колко статии съм получил до сега... само 5. През ден обещава, че ще ми прати някоя ама резултат никакъв... непрестанни оправдания и въртели, направо няма оправия :( Не съм за 20лв., прежалих ги ама не е там въпроса... така не се работи
Преди време пак му бях давал 6-7 статии за превод, размотаваше ме пак един месец докато си ги получа. Все се надявах, че си е взел бележка от тогава амааа.... май не :(
 

Горе