Статии в блога ми

VAsk0

Well-Known Member
Рейтинг - 85.7%
18   3   0
Продавам статии в блога си.

1 статия, пиша я аз, преглеждате я, слагам хипер линк(препращане към вашия сайт), на които думи искате-$2.

1 статия, пишете я вие, слагам хипер линк, на които думи искате-$1.

При поръчка на статия, било то, аз да я пиша или вие, съмбитвам статията в 40 социални мрежи. Това е като бонус.
Сайта ми е: http://computers-i.blogspot.com/
 
Последно редактирано:
От: Статии в блога ми

Това, че го продавам, не пречи да пиша статии в него. Все още блога е мой. След като го купи някой, да прави какво иска с него.
 
От: Статии в блога ми

Ха, я си представи че днес си купя статия, а утре продадеш блога и новият собственик изтрие всичко. Тогава к'во правим?
 
От: Статии в блога ми

Ако днес ти напиша статия, а утре се купи блога ми и се изтрие, ще ти върна половината от парите, които си заплатил.
 
От: Статии в блога ми

Ако днес ти напиша статия, а утре се купи блога ми и се изтрие, ще ти върна половината от парите, които си заплатил.

Викаш значи , дай парите пък ше видим.
 
От: Статии в блога ми

Прочете ли какво съм писал? Писах, ако се продаде блога ще върна половината пари на купувача.

Викаш значи , дай парите пък ше видим.
 
От: Статии в блога ми

Поради големия наплив от хора, за първите 3 цената е -50%.
 
От: Статии в блога ми

Написал съм в първия пост, но ще кажа отново. За една статия написана от мен и поставена в блога ми е $2, а за ваша статия поставена в блога ми е $1. За първите трима е с -50% отстъпка. Вече регистрирването в социалки не е подарък, ще бъде подарък само за първия поръчал. После ще се заплаща по $0,50 на статия. За повече информация прочетете първия пост или ми пишете ЛС.
 
От: Статии в блога ми

Вече добавянето на статии е напълно безплатно. Пращате ми статията си на ЛС и аз я добавям.

*Добавям статии с близка тематика до тази на моя сайт!*
*Нека в статиите да няма цензури.*

Първо чета статиите и после ги добавям. На ден ще добавям по 5 статии. Ще поствам тук, линкове със статиите, за да се види, че са добавени.
 

Горе