Статии в PR3 сайт с 2 линка за 2лв

fifi

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Сайта е за интересни факти и новини.

Изисквания:

минимум 300 думи за статия и 100% уникалност.

До 2 изходящи линка - Вие посочвате на кои думи или фрази да бъдат поставяни + anchor текст

Статията се публикува от мен, така че единственото, което трябва да ми дадете е текста.

Темите, например могат да бъдат: "Защо ....", "Знаете ли, че...." и т.н.

Цена: 2лв

Поръчайте линк със статия

Ако писането не Ви се отдава, можете да поръчате SEO оптимизирана статия.

- Статията ще е написана от мен;
- Минимум 300 думи;
- 100% уникалност;
- Време за изпълнение 24-48 часа максимум;
- до 2 изходящи линка (на думи посочени от Вас);

Цена: 5лв

НОВО!!!

1. Портал за тинейджъри (включва новини, интересни факти) - на практика, статии на почти всякаква тематика биха могли да се напишат и качат там.

2. Блог - отново почти всякакви (тематика) статии могат да се поместят там.

3. Блог (сравнително нов-тематичен) отнася се за нишата, свързана с интернет бизнес - интернет реклама, афилиейт, онлайн бизнес, уеб дизайн, seo (за момента статии и линкове на тема seo не се публикуват) и т.н. - тук без anchor

4. Блог (на около 2 месеца) тематичен, за FOREX. - тук без anchor

Цената за до 2 изходящи линка е 1лв на статия при предоставяне на готова статия и 4лв за написване на статия от 300 думи, 100% уникална - от мен.

Особености: нямат PR, но предстои да им правя оптимизация, така, че линковете скоро ще станат ценни.
линковете са вечни.

НОВО!!!

Вашия линк в главното меню (в хедъра) на сайта с PR3.

Цена за 1 месец: 10лв
Цена за 3 месеца: 25лв
Цена за 6 месеца: 40лв
Цена за 12 месеца (1 година) 65лв

+ anchor текст.

СВОБОДНИ МЕСТА: 2

РЕВЮТА

Поръчах си статия с линкове от fifi и всичко е иделно - статията беше написана бързо, в същото време професионално. Препоръчвам :)

Аз съм доволен. За 5 лв. се получи добра статия. По-малко от 24 часа след плащането статията беше публикувана.

Използвах тази услуга, много съм доволен :)
 
Последно редактирано:
От: Статии в PR3 сайт с 2 линка за 2лв

За момента спирам с приемането на поръчки за написване на статия, докато изпълня сегашните поръчки. 8)
 
От: Статии в PR3 сайт с 2 линка за 2лв

Поръчах си статия с линкове от fifi и всичко е иделно - статията беше написана бързо, в същото време професионално. Препоръчвам :)
 
  • Like
Реакции: fifi
От: Статии в PR3 сайт с 2 линка за 2лв

Хайде, 6 човека се възползваха вече. :)
 
От: Статии в PR3 сайт с 2 линка за 2лв

Аз съм доволен. За 5 лв. се получи добра статия. По-малко от 24 часа след плащането статията беше публикувана.
 
От: Статии в PR3 сайт с 2 линка за 2лв

Аз съм доволен. За 5 лв. се получи добра статия. По-малко от 24 часа след плащането статията беше публикувана.

Мерси. :) .
 
От: Статии в PR3 сайт с 2 линка за 2лв

Използвах тази услуга, много съм доволен :)
 
От: Статии в PR3 сайт с 2 линка за 2лв

Има възможност за добавяне на още статии... :)

Пропуснала съм да спомена, че линковете са вечни (въпреки, че се подразбира...).
 
От: Статии в PR3 сайт с 2 линка за 2лв

НОВО!!!!!

Вашите статии в още четири сайта!

1. Портал за тинейджъри (включва новини, интересни факти) - на практика, статии на почти всякаква тематика биха могли да се напишат и качат там.

2. Блог - отново почти всякакви (тематика) статии могат да се поместят там.

3. Блог (сравнително нов-тематичен) отнася се за нишата, свързана с интернет бизнес - интернет реклама, афилиейт, онлайн бизнес, уеб дизайн, seo (за момента статии и линкове на тема seo не се публикуват) и т.н. - тук без anchor

4. Блог (на около 2 месеца) тематичен, за FOREX. - тук без anchor

Цената за до 2 изходящи линка е 1лв на статия при предоставяне на готова статия и 4лв за написване на статия от 300 думи, 100% уникална - от мен.

Особености: нямат PR, но предстои да им правя оптимизация, така, че линковете скоро ще станат ценни. :)
линковете са вечни.
 
Последно редактирано:
От: Статии в PR3 сайт с 2 линка за 2лв

Още един блог (пропуснах да добавя).... той е тематичен и се отнася за Forex търговия. Цените и характеристиките са като при горните сайтове - ВИЖ ТУК
 

Горе