Статии за електронни цигари

Webber

Member
Рейтинг - 66.7%
6   3   0
Здравейте,

интересувам се от писане/пренаписване на статии за електронни цигари. Очаквам оферти на ЛС с ваши контакти.

Благодаря предварително!
 
От: Статии за електронни цигари

Аз пренаписвам всичко от електронна цигара до Великата китайска стена. За повече информация, виж подписа ми!
 
От: Статии за електронни цигари

Би ми харесало повече ако човека е запознат с темите, по които пише в дълбочина ....
Идеята мога и знам всичко не ми е от любимите.
 
От: Статии за електронни цигари

Обичам да съм център на внимание и всички да се съгласяват с мен.
Моля те, не променяй това ! :)

Шегувам се ! ! !

Успех на тези, които пишат и на тези, които търсят статии тук !
 
От: Статии за електронни цигари

Би ми харесало повече ако човека е запознат с темите, по които пише в дълбочина ....
Идеята мога и знам всичко не ми е от любимите.

Пренаписвал съм на какви ли не теми, мога да ти кажа, че не е нужно да си запознат в дълбочина. Ако става въпрос за писане на нови статии, тогава е желателно.
 
От: Статии за електронни цигари

Съгласих се ... в някаква степен !
Но непознаването на дадена тема може да доведе до мултиплициране на невярна информация ...
 
От: Статии за електронни цигари

Намират ми се 2 статии, 100% уникални на ЕN
Facts About Electronic Cigarettes - 336 думи
Electronic Cigarettes – Healthier Way To Smoking - 352 думи
Цена 6 долара
 
От: Статии за електронни цигари

Аз съм бивш пушач, който успя да спре цигарите чрез употребата на електронни цигари и на всичкото отгоре умея да пиша статии. Ако имате интерес, моля пишете на лично съобщение.
 
От: Статии за електронни цигари

Аз съм бивш пушач, който успя да спре цигарите чрез употребата на електронни цигари и на всичкото отгоре умея да пиша статии. Ако имате интерес, моля пишете на лично съобщение.

А аз като знам колко по-вредни са електронните цигари ти се чудя на акъла как не си минала на нещо по-силно вече :D
 

Горе