Предлагам: Статии и преводи (английски, немски, руски, румънски, нидерландски и др.)

Вдигаме темата и очакваме поръчки, ако са комплексни, ползвайте другата тема, за да се възползвате от коледната промоция.
 
За много години, колеги! Нова година, нов късмет, пълни баницата с мед. Аз и екипа подаряваме 10% отстъпка на първите 3ма, заявили статии за новата 2018 г. Пожелаваме ви здраве и успехи!
 
Здравейте, каква би била цената за превод от български на немски на една страница текст(тип фирмена презентация) и колко време ще отнеме?
Благодаря
 
Препоръчвам работа с колегата. Много сериозен, точен и отговорен. Много лесно се работи и комуникира с него.

Прави ми превод на описание, хелп и разни други неща за мобилно приложение на 18 езика.

Абсолютно коректна и професионална работа. Прати ми цени за всеки отделен език с крайния срок кога ще е готов превода. Като дадох потвърждение започна и спази крайния срок. Което рядко се случва в днешно време.

Абсолютно препоръчвам и ще ползвам услугите за бъдеще.

Скоро ще ползвам услугите му за превод и на други европейски езици на същото мобилно приложение.
 
Мерси, колега. Ти също си един от сериозните хора, с които сме работили.
Свободни сме за нови поръчки.
 
И аз съм доволен и препоръчвам. Реагират адекватно при нужда от корекция, което е много важно.
 

Горе