Статии и преводи

IwKa

Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте съфорумци!

Предлагам писане на статии на английски и български език - цена 1лв на 100 думи
Също така предлагам и преводи на всякакви материали от и на английски език - цена 1лв на 100 думи

Освен това предлагам да напиша и кратък пробен материал, ако клиентът желае, за да е сигурен, че ще му свърша работа!

Можете да се свържете с мен тук на лично, на имейл [email protected] и скайп iva.genadieva5
 
От: Статии и преводи

ако има ревюта се записвам

2-ри ! :D
 
От: Статии и преводи

Пиша от телефон затова извинетe, ако има грешки!
Тъй като има интерес към ревютa ще дам общо 3.
Traiki и Venci получават първите. Пишете ми на лично темите и до кога си искате статията.
Ревютата до 300 думи. :)
 
От: Статии и преводи

Да лапна и аз третото ревю тогава.
 
От: Статии и преводи

Може ли да ми пратиш примерни статий на английски за да видя нивото?
 
Отново Ви пища през телефона...
Извинявам се предварително, но ще има забавяне. Лаптопа, с който работя днес постарада малко и ако аз не успея да го оправя днес с един приятел вкъщи. Утре ще замине на ремонт. Както и да е на всички, на които има обещани ревюта, ще гледам да ги напиша поне на хартиен носител, за да може после само да препиша на лаптопа, ако ли не ще намеря от кого да ползвам лаптоп или компютър.
Още веднъж извинявам се на всички!
 
От: Re: Статии и преводи

Отново Ви пища през телефона...
Извинявам се предварително, но ще има забавяне. Лаптопа, с който работя днес постарада малко и ако аз не успея да го оправя днес с един приятел вкъщи. Утре ще замине на ремонт. Както и да е на всички, на които има обещани ревюта, ще гледам да ги напиша поне на хартиен носител, за да може после само да препиша на лаптопа, ако ли не ще намеря от кого да ползвам лаптоп или компютър.
Още веднъж извинявам се на всички!

Бахти амбицираната личност ! :D Евала :D
 
От: Статии и преводи

Лаптопа е поправен. Скоро всички ще получат ревютата си ;)
 
От: Статии и преводи

Torbalan i traiki тази вечер вашите ревюта ще са готови :)
Има и едно свободно ревю останало!
 
От: Статии и преводи

Има и едно свободно ревю останало!

Да така е, някои може да се възползва, аз бях 2-ри но се отказах! Така че някои ако иска може да вземе едното останало ревю!
 
От: Статии и преводи

Да така е, някои може да се възползва, аз бях 2-ри но се отказах! Така че някои ако иска може да вземе едното останало ревю!

Съжалявам, че не успя да се справя с твоята задача! Успех и всичко добро! :)
 
От: Статии и преводи

Първо да се извиня на всички, които се обърнаха към мен и не успях да помогна!
Явно съм недорасла за някой теми. Все пак не всеки е компетентен във всяка област.
Затова предлагам следното: Ако някой реши да се обърне към мен за статии или преводи да ми пише на лично или на посочените координати за какво точно иде реч, за да мога да преценя дали ще се справя. Като също така предлагам на всеки по едно кратко и безплатно ревю (не повече от 300 думи). Има опция да изпратя и вече написани от мен статии, ако темите съвпадат
 

Горе