Статии на български език с уникално съдържание

Radost

Active Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Здравейте!
Пиша уникални статии. Приемливи цени.

Приемам всякакви тематики.
 
Последно редактирано:
От: Статии на български език с уникално съдържание

Да,разбира се, цените са каквито те устроят теб конкретно. Ако имаш и над 10 статии-мога да ти направя 1-2 да видиш дали ти харесва и да се договорим.
 
От: Статии на български език с уникално съдържание

аз имам над 10 статии на специфична тематика :) може ли някакъв контакт ?
 
От: Статии на български език с уникално съдържание

Проблем ли ще са ти 4 различни статии (600-700 думи) на една тематика - бира?

*пиша го тук, а не на лично, защото ако и някой друг попита за няколко статии на една тема...
 
От: Статии на български език с уникално съдържание

Радост не мога да пиша ЛС като защото съм newbie но, ще съм благодарен ако пуснеш някакви данни за контакт на ЛС
 
От: Статии на български език с уникално съдържание

Radost, може ли да видя някои статии, които са писани от теб?
 
Днес май всички се опитват да съберат 10 мнения...
Поръчах на Radost няколко статии, с които тя се справи отлично. Препоръчвам горещо!
 
От: Статии на български език с уникално съдържание

пишете на лични и ще се разберем
 
Последно редактирано:
От: Статии на български език с уникално съдържание

пиша статии на български език на всякакви теми на ниски цени
 
От: Статии на български език с уникално съдържание

пиша статии на български език на всякакви теми на ниски цени

Не мисля че на този пост тук му е мястото. Radost си е пуснала тема, редно е само по нейните услуги да се дискутира тук. Незнам, аз така мисля.
 
От: Статии на български език с уникално съдържание

Здравей, ако все още имаш ресурс за писане/пренаписване, моля да ми пратиш линк към твои статии. Благодаря!
 
От: Статии на български език с уникално съдържание

Предлагаш ми 0.70 лева за статия от 400 думи+ събмит в социални мрежи??
 
От: Статии на български език с уникално съдържание

Предлагаш ми 0.70 лева за статия от 400 думи+ събмит в социални мрежи??

:lol: Това предложение от потребител "Lamarina" ли дойде?!
Не се връзвай толкова де, хората са длъжни да опитат...стига да знаят къде е границата на опит за "пазарлък" и "подигравка"... :mad:
 
От: Статии на български език с уникално съдържание

Сега моля да ме изслушате всички, преди да почнете с плюенето.
Първо:
Radost, само човек с много ниска култура може да изпльоска лична кореспонденция на обществено място. Ако искаш да ме изкараш някаква бездушна печалбарка, сбъркала си адреса.Въпреки това, аз съм ти много благодарна, защото така мога адекватно да се включа в темата, без да се брои за спам.
Виждам, че предвидливо си отрязала само едно парченце от личното съобщение, за да задоволиш интригантския си апетит. „Случайно” си пропуснала останалата, по- важна част, от която евентуално човек може да се ориентира за моето мнение по въпроса, а то е: „Да, това са много малко пари.”
Доказателство: Личното:
( Аз имам право да го дам, защото това са мои думи, а и вече съм предизвикана.)
Lamarina каза:
Radost каза:
Здравей! за какво става дума,ще пратя линкове на публикувани статии
Здравей,
При мен става дума за постоянна заетост, тоест в сайта трябва да има средно поне по 2 нови статии на ден. Хубаво е да са авторски или преводни, но няма какво да се лъжем: това е труд, който не мога да заплатя подобаващо в настоящия момент, така че се спрях на пренаписване, а с другите ще се заема аз.
Предлагам по 0.70 ст на статия около 300-400 думи+качествени снимки( различни от ориг.статия).Става дума за мой личен проект и засега бюджетът ми е ограничен. Иначе с удоволствие бих дала повече.
Статиите ще ми се пращат на мейла, аз ще ги редактирам, ще им вмъквам връзки и ще ги качвам в сайта, а добавянето в социалните мрежи е от Вас.
[FONT=&amp]Сайтът ще е на екологична тематика.
Поздрави
[/FONT]



Казвам го като човек, който е писал 5 пъти повече статии на ден за 10 пъти по- малко пари + събмит в продължение на месеци. Да, цифрите са правилни. Трябваха ми пари, трябваше ми работа от вкъщи, не намерих нищо друго в момента и се хванах на хорото. Бях доволна, защото ми трябваха тогава. Може да си помислите: „Баси будалата!”Но ще ви кажа, че е хубаво човек да не гледа само от собствената си камбанария. Не знаете кой на какъв хал е.Това е голям конвейр и аз не искам да подлагам хората на това. Много ме напрягаха материалите, когато темата не ми е по сърце, но за отрицателно време пишех статии по любимите си теми. За това можех да пиша само за кеф, абсолютно доброволно и съм го правила много пъти и на много места.
Сега: Истината е, че ми трябват съмишленици, тоест такива, на които темите за екология са им по сърце. Парите, колкото и да са малко, са един вид поощрение за тези, на които писането не им представлява проблем и това ще са им някакви джобни за семки. Разбира се, че не можеш са се издържаш с тази работа. Никъде не съм твърдяла обратното. Но за хора, чиято издръжка е осигурена и имат свободно време, е подходяща. Вие не сте ли писали, ей така, за кеф?
Тъй като съм новорегистриран потребител и нямам право да пусна тема, нямаше и как да обясня подробно тези неща. Но се опитах да ги кажа под една или друга форма. Ако не ми вярвате, просто разгледайте мненията ми във форума. По-малко са от пръстите на двете ви ръце.
Например:

Аз пък си търся съмишленици, които да пишат в сайта ми заради идеята, не толкова заради парите, които и без това ще са малко, но нямам право да пускам тема още. Ако някой е много любопитен, да ми пише на nowaste123(at)yahoo.com

Аз съм чиста пред съвестта си, мотивите ми са чисти, започвам това начинание с много любов и много хъс, не го правя, за да забогатея, защото знам, че когато правиш нещо с желание и любов, и парите ще дойдат рано или късно, но те те трябва да ни водят. Няма усилие, което да не остане невъзнаградено, а най- голямата награда е да си в мир със себе си и да си удовлетворен от това, което правиш. А това се случва обикновено, когато не правиш нещо само за себе си.Открита съм с хората, които са открити с мен, а не се домогват нечестно до информация, която да развеят после като мръсен парцал.

Благодаря за вниманието!

Лека вечер!
 
Последно редактирано:
От: Статии на български език с уникално съдържание

Тук не сме на селския мегдан,ако не сте го разбрали :)
Питах дали това е твоето предложение или не съм разбрала точно в пунктуацията. Никъде не съм писала,че е малко,само питам в моята си тема дали е правилно.
Да не беше писала тук,а да си напишеш грийн статиите,повече добро на света щеше да направиш :beer:
 
От: Статии на български език с уникално съдържание

Тук не сме на селския мегдан,ако не сте го разбрали :)
Питах дали това е твоето предложение или не съм разбрала точно в пунктуацията. Никъде не съм писала,че е малко,само питам в моята си тема дали е правилно.
Да не беше писала тук,а да си напишеш грийн статиите,повече добро на света щеше да направиш :beer:

И аз си мислех, че не сме на селския мегдан, но след такова селско изпълнение: да ме питаш в "твоята си" тема, а не в "твое си лично съобщение", нещо ми се объркаха представите.
Статиите си ги пиша, не бери грижа. Права си, времето е ценно, затова не го губи в хвърляне на кал по другите.
Лека!
 
От: Статии на български език с уникално съдържание

Цоп- темата отива в "Кош", а сега откривам нова тема - "Най-забавните предложения,които сме получавали" :)

Моето е(за съжаление вече е публикувано от друг човек):
Предлагам по 0.70 ст на статия около 300-400 думи+качествени снимки( различни от ориг.статия).Става дума за мой личен проект и засега бюджетът ми е ограничен. Иначе с удоволствие бих дала повече.
Статиите ще ми се пращат на мейла, аз ще ги редактирам, ще им вмъквам връзки и ще ги качвам в сайта, а добавянето в социалните мрежи е от Вас.
[FONT=&amp]Сайтът ще е на екологична тематика.[/FONT]
 

Горе