Продава се: Статии на едро :D

tedi097

Premium
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте. Намират ми се около 50-60, даже май и 70 статии на най-различни теми :D
Някои от тях съм писала аз, други са писани по поръчка и така. Станаха твърде много, а честно казано ме мързи да ги чета, още по-малко пък да ги пускам в сайтчето ми ( което от амбициозен проект май запада ;d ама кот такоа )

Нямам намерение да лъжа хората тук. Преди да продам статия ще я проверя отново с text.ru \ Advego ме мързи да го тегля сори \ и ако е под 94-5% няма да я давам. Авторите ме увериха че са уникални, но не съм се занимавала да ги проверявам.
Дали са качествено оптимизирани също не мога да кажа. Ама горе долу предполагам че са писани като хората. Някои от тях са писани от хора от форума. За други хванах една даскалка от университета ( и без това ми е длъжница тая коза ), някои са писани от мен ( тия са с 120% уникалност хахах )

Ето малко заглавия ( сори мързи ме да търся всяка статия къде съм я забутала из папките със снимки и затова ще напиша 4-5, най мн 7 :* )

1. 5 женски качества, които мъжете мразят
2. Кои са секс страховете на всеки мъж
3. Време ли е вече да отпишем лятото?
4. Най-красивите котенца близнаци
5. Колко може да е луда една жена?
6. 4 сигнала че той ви изневерява.
7. Защо е по-добре да простим изневяра?
8. Трябва ли да прощаваме изневерите?
9. Възможно ли е да се влюбиш на плажа?
10. 3-те най-големи грешки на жените в секса
( заглавията може да се дублират със вече съществуващи теми, и заглавия ме мързи да пиша ko da sa prai ;pp )
Има още, ще ги кача допълнително. Цената на статия е 5лв ако вземете повече от 3, ( не е промоция просто го видях този номер от една друга тема хаха ), ако се направите на бедни и вземете 1 статия, ще ви я дам за 6лв. Думите са 600-700, ама за +-100 няма да се циганим нали :D


И така.. пишете ми ЛС или FB fb.com/tedifitness ( Tedi Dimitrova )
Pls скайп не ми искайте. Скайп не ползвам. Според мен скайпа вече е морално остарял и то преди 5-6г. Мерси.
 

Горе