Статии на тема туризъм, диети, мода, за жената и други

kakatisisi

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Писане на статии по поръчка на клиента.
Приемам единични и по-големи поръчки.
Сроковете за изпълнение са по договаряне.
Запазвам си правото да откажа поръчка, ако
преценя, че не мога да я изпълня, а също и ако
е на тема адулт, гамблинг и т.п..
Цена 1 лев за 100 думи.
Плащане с Ипей

При заявяване на голям брой статии ще има задължителни бонуси!
 
Последно редактирано:
От: Статии на тема туризъм, диети, мода, за жената и други

Второто ревю на тема красота е поръчано от Alexander84
Очаквам да бъде поръчано и третото ревю, което aко може да е на различна тематика.
Ако има все още желаещи и след това да получат статия на тема различна от първите три ревю-та, моля да ми пишат за да им изпратя и на тях по една статия. Условията остават същите каквито са и за предните: препоръките им към бъдещите клиенти, или пък към мен, ако имат забележки към стила, граматиката или каквото и да е свързано с написаите статии.
 
Последно редактирано:
От: Статии на тема туризъм, диети, мода, за жената и други

Еми да се наредя и аз на опашката за 3-тото :)

Имаш ЛС ;)
 
Последно редактирано:
От: Статии на тема туризъм, диети, мода, за жената и други

Третото ревю на тема часовници е взето от vandv.
Остава traiki да избере тема за статията си понеже заяви интерес и още един желаещ за статия който да затвори кръга.
Ако няма такъв мисля да напиша статия на тема различна от горе-посочените, да я публикувам в блог и да дам линк към нея.
Темата може да е икономика, градина, диети или нещо любопитно от сорта ,,знаете ли че...?".
 
От: Статии на тема туризъм, диети, мода, за жената и други

Ако има останал вариант за градина :) Бих се радвала да видя статията и да я оценя подобаващо.
 
От: Статии на тема туризъм, диети, мода, за жената и други

С интерес ще очаквам да взема статията си и обещавам да напиша ревю какво ми харесва и какво не в нея. Разбира се, надявам се да няма нещо което да не ми хареса :)
 
От: Статии на тема туризъм, диети, мода, за жената и други

И ето ни отново след рекламите:
последните две бройки са за traiki (здраве) и за alfina87 (градина).
На всички заявители: готовите статии ще бъдат изпратени на ЛС.
 
От: Статии на тема туризъм, диети, мода, за жената и други

Изпратих готовите статии на техните заявители с изключение на статията написана
по поръчка на alfina87 която ще бъде изпратена по-късно днес или утре преди обед.
 
От: Статии на тема туризъм, диети, мода, за жената и други

Изпратих готовите статии на техните заявители с изключение на статията написана
по поръчка на alfina87 която ще бъде изпратена по-късно днес или утре преди обед.

Само вземи, си оправи офертата, и си напиши цените, за да знаят хората какво предлагаш и срещу какво заплащане, иначе успех в начинанието. ;)
 
От: Статии на тема туризъм, диети, мода, за жената и други

Статията ми хареса. Граматиката, е на ниво. Не, е написана сухарски, колкото да мине номера, а е интересна за четене. Мисля, че може да й имаме доверие.
 
От: Статии на тема туризъм, диети, мода, за жената и други

Споделям написаното от traiki.
Не срещнах граматически грешки. Статията е написана, за да бъде прочетена и ми хареса.
Сега остава да си даде тарифата. :)
 
От: Статии на тема туризъм, диети, мода, за жената и други

Аз също получих статията и мога да кажа че съм доста изненадан! Приятно, разбира се! :)
Стила на писане е доста интересен и лично на мен статията много ми допада, затова мога да кажа че препоръчвам смело kakatisisi за писане на вашите статии, работи бързо и коректно.
 
От: Статии на тема туризъм, диети, мода, за жената и други

Получих една статия написана доста добре - пише качествено, а не само колкото да отбие номера. Освен това няма граматически и пунктуационни грешки. Успех в работата !
 
От: Статии на тема туризъм, диети, мода, за жената и други

Благодаря на всички за отзивите.
Току-що изпратих и статията на тема ,,градина".
Тъй като практически нямам до сега продавани статии и затова няма оферирани цени.
Ще се огледам във форума и ще обявя цените (и темите) на които мога да пиша за Вас.
 
Последно редактирано:
От: Статии на тема туризъм, диети, мода, за жената и други

Получих статията на тема "Градина". Имаше пунктуационни грешки в статията и две други грешки (стилистична и правописна), които оправих. Статията обаче е написана увлекателно и за хора, което ми е по-важно поне за мен. Аз препоръчвам, защото всички знаем колко е важно съдържанието да е написано, за да комуникира с посетителите. Препоръчвам kakatisisi въз основа на това, което видях. Успехи!
 
От: Статии на тема туризъм, диети, мода, за жената и други

Благодаря на alfina87 за препоръката! Също така искам да и благодаря и за посочените грешки. Няма да се оправдавам за тях-просто трябва да се чете по-внимателно и да се редактира преди да се изпрати на клиента. Една изядена буква и едно съществително изписано неправилно за текст от 400 думи не е нещо фатално ако става въпрос за писане по форумите. Но в случай че искаш пари за дадена стока следва и стоката ти да е без забележки. Иначе се обричаш на писане за по 1-2 лева на статия докато ти изтекат очите. Отдавайки внимание на написаното дотук искам да заявя, че си вземам сериозна бележка за допуснатите грешки и не ще допускам такива занапред!
Още веднъж благодаря на петимата съфорумци за изказаните мнения!
 

Горе