Статии на тема туризъм

dilqna

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте!
Казвам се Диляна и се занимавам с писане на статии от близо 3 години. Смея да кажа, че имам натрупан доста ценен и богат опит за тези 3 години и благодарение на това съм подобрила и стила си на писане.
Статиите са на български език и са изцяло авторски. Досега съм работила за доста туристически сайтове и портали и имам голям брой материали, който са публикувани онлайн. При интерес веднага мога да пратя линк, за да добиете представа какви са моите способности.

Цените са следните:


за статия от 150 до 300 думи - 3 лв.
за статия от 300 до 600 думи - 6 лв.
за статия от 600 до 900 думи - 9 лв.


Цените са малко по-високи, отколкото бяха до скоро. Прецених, че е време да ги завиша, така че ще помоля без неуместни коментари относно това. Мога да гарантирам коректно и отговорно отношение от моя страна!
При по-голям брой статии ( примерно над 30) - отстъпка от цената или написване на безплатни статии.

Искам също така да отбележа, че не се занимавам с пренаписване на статии.




Благодаря за вниманието!
 
Последно редактирано:
От: Статии на тема туризъм

Привет,

развивам сайт на туристическа тематика. Бих искал да ми изпратиш на ЛС линк към някои от твоите материали. Интересувам се колко на брой статии може да напишеш на база лични впечатления (места, които си посетила лично). Няма значение дали става въпрос за дестинации в или извън България.
 

Горе