Статии с до 2 вечни линка в 11 годишен новинарски сайт, PR4 + популяризиране - 7 лв.

Veselushko

Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Здравейте отново(нещо започвам все по-често да пускам оферти :) ).


Тазмесечната оферта от мен е следната:
Описание:
Статия(написана от вас(без ограничение в дължината) или от мен(150-200 думи)) с поставяне в нея до два линка (независимо дали от един или два сайта) ще бъде публикувана в новинарски сайт срещу 7 лева.


Малко информация за сайта:
Възраст: 11 години
PR: 4
Среднодневни уникални посетители: 1500+


Информация за статията:
- Време на престой на линка в статията: вечно(до края на интернета :) )
- 1 ден гарантирана видимост на статията на индекс страницата на сайта
- 2+ ден статията ще бива избутвана от новинарски статии, но статията остава видима и по всяко време може да бъде отваряна директно, с препратка или чрез търсене в някоя търсачка


Бонус:
- Статията ви бива публикувана в социална мрежа за допълнително популяризиране.

Ефект:
10.06.2011
Най-четена новина писана от журналистите на сайта: 151 посещения от публикуването си до 14.06.2011 07:30(писането на офертата :) ).
Публикувана рекламна статия от офертата, която предлагам: 242 посещения от публикуването си до 14.06.2011 07:30(първа по брой посещения за статия, публикувани на 10.06.2011).

09.06.2011
Най-четена новина писана от журналистите на сайта: 452 посещения от публикуването си до 14.06.2011 07:30
Публикувана рекламна статия от офертата, която предлагам: 351 посещения от публикуването си до 14.06.2011 07:30(втората по брой посещения статия публикувани на 09.06.2011).

08.06.2011
Най-четена новина писана от журналистите на сайта: 121 посещения от публикуването си до 14.06.2011 07:30
Публикувана рекламна статия от офертата, която предлагам: 200 посещения от публикуването си до 14.06.2011 07:30(първа по брой посещения статия, публикувани на 08.06.2011).

Ограничения:
- На този етап мога да публикувам само информационни статии (тоест да не са откровенно рекламни от сорта на: Нашата фирма/сайт е най-добрата(добрия) за ...)
- Всяка една статия подлежи на одобрение, и може да бъде отказано публикуване(плащането става след одобрение и публикуване, за да се избегнат недоразумения)
- В сайта ще бъде публикувана максимум една статия на ден

Пожелавам успешен бизнес на всички и най-вече на рекламодателите, които ще се възползват от офертата :wink:
 
Последно редактирано:
От: Статии с до 2 вечни линка в 11 годишен новинарски сайт, PR4 + популяризиране - 7

Прати сайта на ЛС и ме брой за една статия
 
От: Статии с до 2 вечни линка в 11 годишен новинарски сайт, PR4 + популяризиране - 7

дай сайта на лично, имам интерес
 
От: Статии с до 2 вечни линка в 11 годишен новинарски сайт, PR4 + популяризиране - 7

аз също искам статия, пиши ми на ЛС
 
От: Статии с до 2 вечни линка в 11 годишен новинарски сайт, PR4 + популяризиране - 7

Не очаквах такъв интерес :). За тази седмица няма свободни места, така че ще ви пиша петък/събота (на тези които не съм отговорил сега, за което се извинявам).
Поздрави на всички и благодаря за интереса към офертата!
 
От: Статии с до 2 вечни линка в 11 годишен новинарски сайт, PR4 + популяризиране - 7

Благодаря на всички поръчали досега. В момента няма текущи заявки, така че някой ако има желание - възможност за статии има. Поздрави и успех на всички рекламирали дотук. Надявам се да сте останали доволни, благодаря ви!
 
От: Статии с до 2 вечни линка в 11 годишен новинарски сайт, PR4 + популяризиране - 7

Благодаря на всички поръчали досега. В момента няма текущи заявки, така че някой ако има желание - възможност за статии има. Поздрави и успех на всички рекламирали дотук. Надявам се да сте останали доволни, благодаря ви!


Дай линк към сайта, ако е подходящ за мойте нужди ще взема една статия.
 
От: Статии с до 2 вечни линка в 11 годишен новинарски сайт, PR4 + популяризиране - 7

Офертата е активна отново.

Поздрави и успешен бизнес!
 
От: Статии с до 2 вечни линка в 11 годишен новинарски сайт, PR4 + популяризиране - 7

Ще изпратиш ли сайта и на мен.
 
От: Статии с до 2 вечни линка в 11 годишен новинарски сайт, PR4 + популяризиране - 7

Здравейте. Офертата е валидна отново.

Допълнителна информация:
Сайта е с 375 000 индексирани страници.
Статията бива публикувана и в мобилната версия на сайта (която е на отделен субдомейн и структура и е с PR3)
Сайта има 1800+ посещения дневно(с 300 повече, от началната оферта), което е допълнителен плюс, защото може да ви донесе и трафик.
При липса на ваша статия, статията се написва от мен напълно безплатно.

Поздрави!
 
От: Статии с до 2 вечни линка в 11 годишен новинарски сайт, PR4 + популяризиране - 7

Може ли сайта на ЛС?
 
От: Статии с до 2 вечни линка в 11 годишен новинарски сайт, PR4 + популяризиране - 7

Ако може и на мен сайта на ЛС.
 
От: Статии с до 2 вечни линка в 11 годишен новинарски сайт, PR4 + популяризиране - 7

все ще измисля една статийка. пусни ми сайта на лично, може и да свърши работа за 1-2 неща :)
 
От: Статии с до 2 вечни линка в 11 годишен новинарски сайт, PR4 + популяризиране - 7

И аз бих искал да видя в кой сайт ще се публикуват статиите. Кога е следващата ти свободна за публикация дата? Какъв начин на плащане приемаш?
 
От: Статии с до 2 вечни линка в 11 годишен новинарски сайт, PR4 + популяризиране - 7

И аз съм заинтересован. Бих искал ЛС със сайта ако може.
 
От: Статии с до 2 вечни линка в 11 годишен новинарски сайт, PR4 + популяризиране - 7

Пратете ми сайта на ЛС.
 
От: Статии с до 2 вечни линка в 11 годишен новинарски сайт, PR4 + популяризиране - 7

Ако може и на мен, мерси.
 
От: Статии с до 2 вечни линка в 11 годишен новинарски сайт, PR4 + популяризиране - 7

И аз искам линк на лични
Мерси
 

Горе