Статичен банер / $1 на ден

От: Статичен банер / $1 на ден

30$ на месец. Смел си :)
 
От: Статичен банер / $1 на ден

За последния месец имаш 1,262 посещения. Да предположим, че 1% от хората посетили блога ти кликнат на банера, това прави около 13 клика за 30 $, което пък прави около 2.3 $ на клик.
 
От: Статичен банер / $1 на ден

Кацаров, и в тая тема ще те нахранят зловещо. Нищо лично, ама виж как вървят цените на тия неща. Освен ако няма някаква специална група, която да влиза в световно известния сайт кацаров.ком и да клика по банерите... не знам. :)
 
От: Статичен банер / $1 на ден

Еха, 3ма човека дневно на 40 посещения, това прави ctr = 7.5%. Това не ми се вярва, но и дори да е вярно, предполагам си забелязал, че гугъл сменя рекламите, докато ти предлагаш 1 позиция за статичен банер. Просто искаш нереално много пари. Наистина разгледай за колко се предлага рекламата във форума и ще ме разбереш.
 
Последно редактирано:
От: Статичен банер / $1 на ден

Как ли ще спреш ордите желаещи да си го купят, не знам :D Успех все пак.
 
От: Статичен банер / $1 на ден

Ок, тогава ще сменя цената от $1 на $0.50 :) Ще е с банер ротатор обаче

Мани тея ротатори... то че няма кой да даде толкуз пари нема ами ми обясни поне защо поставяш условие да е статичен банера? какво ти пречи какъв е?

за 30 долара ще напраея 300 -500 000 импресии у фейсбукя ля?
 
От: Статичен банер / $1 на ден

Ако ще даваш позиция за банер под наем, поне пусни Г.Анал.итикс да покажеш от къде идват тези посетители, колко време гледат като телета в желецница и се махат, по кои ключови думи те намират...
 
От: Статичен банер / $1 на ден

Мани тея ротатори... то че няма кой да даде толкуз пари нема ами ми обясни поне защо поставяш условие да е статичен банера? какво ти пречи какъв е?

за 30 долара ще напраея 300 -500 000 импресии у фейсбукя ля?


Amoun- Saglasen sam ima6 gi 30$ moje i napolovina impresii nqma da se razsardq
 
От: От: Статичен банер / $1 на ден

Amoun- Saglasen sam ima6 gi 30$ moje i napolovina impresii nqma da se razsardq

30$ са ти в най-лошия случай 200$ ваучери. За тия стинки може и да чукнеш милион импресии.

ей ти едно примерче:
Campaign Reach? 188 525
Frequency? 3,2
Social Reach? 64 024
Connections? 182
Clicks? 365
CTR? 0.060%
Spent? 35,79 $
 
От: От: Статичен банер / $1 на ден

Amoun- Saglasen sam ima6 gi 30$ moje i napolovina impresii nqma da se razsardq
За кое си съгласен? че имам 30$? Аз импресии не продавам, купи си от автора на темата.
Имам ги да,имам и повече ама са си мои и ги давам само за коктейлчета и за пържолки на Арапя:)

аз ли не мога да смятам бре или ко ? 5 цента 1000 импресии 10 цента 2 000 импресии 1$ 20 000 импресии 10 долара 200 000 импресии 30 $ 600 000 импресии?
АЗ КАТО ПУСНА РЕКЛАМА ВЪВ фЕЙСА СЪМ ДАВАЛ ОТ 3 ДО 7 ЦЕНТА ЗА 1000 ИМПРЕСИИ? последно преди няколко месеца, да не са скокнали цените?
 

Горе