Статия на Английски- колко пари ще ми излезне

incessantforce

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Нуждая се от добре написана статия на английски.Минимум 500 думи.100% да е оригинална.
Тема:

Your Fittest Body

"Tell us about the time you achieved your fittest body. How in shape were you? How did you get there? What regimen, routine or lifestyle did you adapt to achieve this result? You may include pictures if you wish."

Аз на Български мога да я напиша и не ми е проблем, защото долу-горе разбрах темата каква е, а и тренирам от доста време и това също много ме улеснява.Дайте съвети как ще е по-добре?Да я напиша на Български и после някой да ми я преведе на Английски или направо да оставя цялата работа в ръцете на някой.

Моля коментирайте.Ако някой желае да си предложи услугите нека го направи. ;)
 
От: Статия на Английски- колко пари ще ми излезне

Нуждая се от добре написана статия на английски.Минимум 500 думи.100% да е оригинална.
Тема:

Your Fittest Body

"Tell us about the time you achieved your fittest body. How in shape were you? How did you get there? What regimen, routine or lifestyle did you adapt to achieve this result? You may include pictures if you wish."

Аз на Български мога да я напиша и не ми е проблем, защото долу-горе разбрах темата каква е, а и тренирам от доста време и това също много ме улеснява.Дайте съвети как ще е по-добре?Да я напиша на Български и после някой да ми я преведе на Английски или направо да оставя цялата работа в ръцете на някой.

Моля коментирайте.Ако някой желае да си предложи услугите нека го направи. ;)

Здравей,

Нямам физическо време да напиша статията, но ти предлагам лека модификация на заглавието. Просто 'пипнах' малко изказа.

Поздрави,
Лил

Tell us about the time when you attained your best shape. How did you feel? What kind of regime or lifestyle did you adopt (follow) to produce the desired effect? You are welcome to enclose pictures of your choice.
 
От: Статия на Английски- колко пари ще ми излезне

Благодаря иначе това което си пипнал не е самата статия.Имам напредвид, че това е един вид напътствие за какво да се пише в статията.Иначе ако ти остане време пиши и може да се разберем нещо. ;)
 
От: Статия на Английски- колко пари ще ми излезне

Аз мога да ти я напиша, 500-600-700 думи за около 6 $
 

Горе