Статия на политическа тематика.

spirosi

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Трябва ми статия на политическа тематика. Статията трябва да е в вид на есе.
Размера е до 1 печатна страница, шрифт таймс ню роман размер 12, и да е написано на грамотен български език.

Темата е само 1. И ще дам заглавието след като избера човека който ще пише.
Чакам вашите оферти.
 
Последно редактирано:
От: Статия на политическа тематика.

Ако е за Бойко - 2лв
За Станишев - 5лв
За Царо - 10лв
За Доган - 20лв.
За Американският посланик - 40лв.
За Обама - 80лв.
За Билденбергови - 200лв.
За Илюминатите - 500лв.

:D
 
От: Статия на политическа тематика.

То е есе на тема, погледната от политическа гледна точка. Не научна, или с доказателствен подход.
 
От: Статия на политическа тематика.

Политическа тематика е твърде широко понятие. Би било добре ако споделите поне темата на статията, за кого ще се пише. По актуална новина или за предстоящите избори, например.
 
От: Статия на политическа тематика.

Няма да се пише за личност, няма да се пише за партия. Ще се пише есе, личната гледна точка по зададена тема. Писъл съм, че е политическа за да трябва да се разсъждава върху политически виждания.

Темата ще получите на лично, след като одобря цена.
 
От: Статия на политическа тематика.

Не разбирам съображенията ти, поради които не желаеш да я напишеш темата тук. Голяма тайнственост, голямо нещо.
 
От: Статия на политическа тематика.

Имам доста политическо мнението,което мога да вложа...естествено ще бъда лично пристрастен,защото до колкото разбрах трябва мнение, да се даде. Пиша грамотно български, както и откроявам графично текста. Цена около 20-30лв за есето в зависимост от темата, също така от нея зависи дали ще мога да се справя, защото ако ми дадеш политически движения в Южна Америка хич ме няма :)
 
От: Статия на политическа тематика.

Не разбирам съображенията ти, поради които не желаеш да я напишеш темата тук. Голяма тайнственост, голямо нещо.
Есето ще бъде представено от мен пред комисия от мое име. Ще бъде много интересно ако някой от комисията види как си пиша есето. И за да отговоря на следващия ти въпрос, да комисията влиза и търси в нета дали някой не е искал да му пишат есето. Последните 2 години има 3ма изгорели. :)

Имам доста политическо мнението,което мога да вложа...естествено ще бъда лично пристрастен,защото до колкото разбрах трябва мнение, да се даде. Пиша грамотно български, както и откроявам графично текста. Цена около 20-30лв за есето в зависимост от темата, също така от нея зависи дали ще мога да се справя, защото ако ми дадеш политически движения в Южна Америка хич ме няма :)

Става въпрос за българска политика. Не става въпрос за личност или партия а за идеали.
 
От: Статия на политическа тематика.

Чакам цените на лично. Утре вечерта ще пиша на лично на човека с който ще работя.
 
От: Статия на политическа тематика.

Приятел , няма да ти зема пари - Уча политология , занимавам се и с политика . Имам редица есета и анализи на политически теми - Като започнем от почти готова дипломна работа над приватизационния процес в България от 93 до 2001г. , разглеждане на политически профили на Иван Костов ,Воле Сидеров и т.н
И анализ на партийни и партийни документи .
Печелил съм няколко конкурса 1 от които ме изпрати в Брюксел и т.н
Та както казах няма да ти искам нищо , а тъй като аз не разбирам и грам от интернет сайтове , а имам сайтче което от време на време трябва да му се поппипват дадени неща ,които аз си нямам понятия ... и т.н а вероятно ти да ..... Можем да измислим нещо ,Разбираш ли ме на къде бия ?!

Пиши ми съобщение ,ако офертата ми ти харесва да се разберем ;)
 
Последно редактирано:

Горе