Странен проблем с Facebook Fan Pages

Ivo94

Well-Known Member
Случаят е следният
Имам около 20 мои страници, които си работят безпроблемно с публикациите в реално време и с "Shedule". Скоро същия акаунт беше направен "content creator" на няколко страници с десетки хиляди фена всяка. Проблема в момента, е че при публикуване за по-късен час "Shedule" с няколко браузера и на различни компютри тези новите страници "лагват" безобразно и дори се стига до рестарт на компютрите. Всички останали страници, които си бяха на този акаунт си работят без проблем с изключение на тези новодобавените. Някой някакво логично обяснение може ли да даде?
Благодаря предварително
 
От: Странен проблем с Facebook Fan Pages

Насраха фб нещо тия дни. Ад е, но не е за първи път това. Затваряй табовете/браузърите като стане така и няма нужда от рестарт.
 
От: Странен проблем с Facebook Fan Pages

При сериозно лагване, което се случва често на споменатите страници, така забиват комповете, че няма начин да се затвори каквото и да е, тотален срив :) не ми се беше случвало подобно нещо до сега с какъвто и да било сайт :) и то с всички възможни браузери за които се сетиш :)
 
От: Странен проблем с Facebook Fan Pages

Така е от 1 седмица при schedule постване на мен ми бави по 20 секунди и отгоре, дори при публикуване същата работа понякога, бягай от тоя фейсбук ходи търси работа някъде по топлите страни
 
От: Странен проблем с Facebook Fan Pages

Значи проблема си е масов и не е само при мен. Много ме успокоихте :) Благодаря все пак
 
От: Странен проблем с Facebook Fan Pages

От вчера и при мен го има този проблем. Явно фб пак си обновяват нещо или гледат как да направят нещата по-сложни, за да се откажем :confused:
 
От: Странен проблем с Facebook Fan Pages

И при мен е така от няколко дни.
Като поствам нещо чакам минута две да се зареди,а в повечето случаи ми се налага да рестартирам компа.
Всеки ден нещо ново,свикнахме вече!
 

Горе