Странен случай с Блогър

mantaman

Well-Known Member
Имам доста сайтове на блогър и до сега никога не бях ползвал опцията от админ панела която забранява на търсачките да го индексират докато не го нагласиш както трябва.
За последният обаче който направих реших да я отметна защото не бях сигурен дали ще имам време да го оправя и да не индексира глупости. Така блога си стои повече от една седмица и вчера отварям ГУМТ в който не би трябвало да има нищо за тоя сайт и с най голяма изненада откривам че в секцията - ключови думи е пълно с думи които са от един мой друг блог на БГ и не са от този блог който е на ЕН
Досега такова чудо не ми се е случвало.
 
От: Странен случай с Блогър

Нещо се е бъгнал блогера с тея ъпгрейди, които му правят.

Аз в момента работя по един нов блог и много често като редактирам, или постна нещо ново ми "изсира" следния линк:

Код:
http://www.blogger.com/img/blank.gif

Като си го поства от само себе си и на произволни места. Понякога дори по средата на някоя дума.

Сега като ти видях темата реших да прегледам пак блога и пак срещнах линка в един от постовете.

п.с. Намерих го на още 3 места и мисля да го докладвам на блогер. Някой ако знае къде се докладват подобни бъгове моля да сподели.

п.с. 2: Намерих причината за проблема ми. Ако някой също се е сблъсквал с него може да прочете тук.
 
Последно редактирано:

Горе