Страница в Instagram с 20К последователи

ffaammee

New Member
Здравейте. Имам страница с почти 20к последователи и доста голям engagement rate (около 10 поста с над 10к харесвания и 3 поста с над 20к харесвания, повечето постове от последните няколко месеца стигат до над 200к души, а самоя профил има месеци, които достига до 600-700к). Аудиторията е над 70% женска. Понеже вече няколко човека ми пишат да закупят страницата, но не мога да им дам адекватна цена, понеже не съм продавал страница с бг аудитория до сега въпроса ми е ориентировъчно какви пари мога да искам за такава страница. Според мен аудиторията е доста подходяща за онлайн бизнес за женски продукти, но нямам никаква представа. Продавал съм страници с английска/американска аудитория и цените там бяха около 100$ за 10К последователи. За тази страница ми дават в пъти повече и затова ми стана интересно Вие колко пари бихте искали на такава страница ?

забележка: не успях да намеря секцията за социални мрежи, моля ако някой админ види поста да го измести където трябва.. Благодаря :)
 
Зависи, от 0,01 до 0,05 за фен е най-често срещано, поне за всички търговии, които съм наблюдавал или участвал директно. Като 0,05 говорим за нишова страница, а не такава на обща тематика, но пак зависи и от рийч и тн, но по принцип граница няма, за колкото и вземеш - толкова.
 

Горе