Странно съобщение получих в личните месиджи

radev

Well-Known Member
Това някакъв спам ли е?




Today, 08:19 PM
Patricia Patricia is online now
Junior Member

Join Date: Apr 2008
Posts: 0
Patricia is on a distinguished road
Default Re: Radev
Hi,
I'm new here, how's it going?

"Buddhism has the characteristics of what would be expected in a cosmic religion for the future: it transcends a personal God, avoids dogmas and theology; it covers both the natural & spiritual, and it is based on a religious sense aspiring from the experience of all things as a meaningful unity" - Albert Einstein

---
Patricia
patricia.hub.io
 
Последно редактирано от модератор:
Аз получих същото...може да пише само на нюли джойнърс или да изключва екипа на модераторите.
 
WOW!

Бахти! Спама днес ми пуска лични съобщения във форума, утре ще ми почука на вратата сигурно! И ще ми каже с роботски глас:

Good morning sir (в 18:00 вечерта)!
We have noticed that your penis size is not very satisfied.
If you want to order our new pills, click my nice looking Jack.
If you want to unsubscribe, please click this not-working-link and submit all your e-mail addresses.

Thank you!
 
Аз също получих нещо подобно...
 
И аз получих:)Между другото тоя вид спам май се разраства щото наскоро пак бях получил такова ЛС от някаква ама не тука в един друг сайт.Първо не му обърнах внимание после получих още няколко и се ядосах нахраних я(може и бот да е било знам ли) и спряха съобщенията.Незнам каква е била целта и май се вързах ама ми оспамиха акаунта:twisted:
 
Не може ли да сложите някакъв прост мод, който да спира ботовете? При phpBB2 най-лесния за слагане и ефективен мод беше оня, който пита кога е създадена българската държава. Ако сгрешиш не дава да се регистрираш.
 
В сайтове за запознанства съм получавал такива съобщения

На първото такова отговорих и се получи диалог, в който се разправяше, че автора е негърка, която в момента е бегълка и са я приютили в някакъв манстир. Цялото й семейство било мъртво и тя била наследила 5 милиона долара, които в момента ги пазел свещеник. Та искаше от мен да й дам телефон, за да ми се обадела и т.н. глупости.


Та от тук нататък мисля, че мястото на тази тема е в кофата :)
 
куул направи го на 1-2 поста.. той бота като неможе да постне...
 

Горе