Стратегиите Fix & Flip и BRRRR при имотите. Как да определим инвестиционната цена

blackout8

Well-Known Member
Написах специален материал за всички, които искат да инвестират на имотния пазар. В него разглеждам:
  • двете изключителни мощни стратегии (Fix&Flip и BRRRR) и какво може един инвеститор да очаква от тях;
  • как се оценява една имотна възможност;
  • начини за намиране на подценени имоти;
  • рискове свързани със стратегии и как да планираме/буферираме при негативно развитие на пазара.
Линк към статията> https://www.capital.bg/biznes/imoti...trategiite_fix_flip_i_brrrr_kak_da_opredelim/
 
Не е откриване на америка , но статията е хубава въпреки, че според мен е малко разхвърляна.
За някои хора обаче ще е неразбираема или поради липса на знания или заради използваните понятия в нея, които не са обяснени...
Общо взето на теория е така и е приложимо почти за всички имоти на пазара.
 
Последно редактирано:
От прочетеното стигнах до извода да си направя агенция за недвижими имоти.
Шегата настрана. @blackout8, какво ти е мнението за имот, който ще ми стъпи към 145 хил. след ремонта и обзавеждането, а мога да го давам примерно между 500 и 700 лв. на месец.
А и цялата сума за покупка на имота ще се финансира от банка. Защото аз нямам 😊
 
От прочетеното стигнах до извода да си направя агенция за недвижими имоти.
Шегата настрана. @blackout8, какво ти е мнението за имот, който ще ми стъпи към 145 хил. след ремонта и обзавеждането, а мога да го давам примерно между 500 и 700 лв. на месец.
А и цялата сума за покупка на имота ще се финансира от банка. Защото аз нямам 😊
Доста негативен паричен поток ще имаш, погледни видеото тук и се надявам да ти даде насоки:
 
От прочетеното стигнах до извода да си направя агенция за недвижими
Като че ли са малко,че и още една да правиш..?!
Просто трябва да. се гледа като инвеститор и все ще спечелиш нещо. От инвестиционна гледна точка печалбата се предполага.
 
Последно редактирано:

Горе