Страхотна система за новини

deqndakov

Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Благодаря на всички които бяха заинтересовани :)
Темата е за коша!
 
Последно редактирано:
От: Страхотна система за новини

А какви са и предимствата пред WP ?
И имали възможност да се публикуват новини от RSS?
 
От: Страхотна система за новини

Не няма все още не съм направил. Но утре ще отделя няколко часа и ще направя. За WordPress какво да говорим всеки който я е ползвал ще види, че доста неща куцат. А тази система е просто олекотена и ефикасна за ползване. Не натоварва предимно.
 
От: Страхотна система за новини

Това е системата на новината на Михлюзина.
Системата има и парсер и други екстри.
Не знам ти как си "Вградил съм код които след като се добави нова новина автоматично публикува в избрана от вас страница в фб."
щото познавам човека който го е направил.
А михлюзина знае ли че я препродаваш ?


Системата е писана от мен!
Айде бе.
 
От: Страхотна система за новини

Пич, този темплейт за сайт е наш, не знам от къде си го взел ама сваляй темата веднага щото наистина ще ме ядосаш....
 
От: Страхотна система за новини

Темата е обновена! С mihluzin се оправихме. Горните постове просто са излишни вече.. :)

"Kohorta" пич това е просто елементарен код просто трябва да бъде обработен с качването на самата новина. A цялата система си е написана абсолютно от мене! Само дето в началото я коднах на този дизайн щото беше не чак толкова натруфен.. С една дума харесваше ми.... За това сега добавих нов дизайн взет от Wordpress и го коригирах малко и стана чудно :)
 
От: Страхотна система за новини

Здравей колега. Дай един скайп или пиши на лично съобщение тук.
 
От: Страхотна система за новини

Пич, ти сериозно ли? Моля те, кажи, че се шегуваш!

Първо - тръгна да продаваш крадена, авторска система за новини!
После като видя дебелия край, я смени, и сега продаваш безплатна система за новини?! Все съм мислил, че има безумни хора, ама чак толкова... .

Питам се, кой ще е тоя образ, който ще купи нещо безплатно... .

Ама той и mihluzin има малко вина в случая според мен, че позволява това отношение, за пореден път да го крадат.

П.П.: А впрочем и безплатната ти система за новини не струва, аз никога не бих я взел и пари да ми дават за да я взема.
 
От: От: Страхотна система за новини

Леле приятел " Странникът " Ако ти в момента знаеш какво пишеш....

Самият код съм го писал аз... обаче както казах виждах доста сайтове самата тема която е на mihluzin и незнаех, че е авторска.

Само темата беше на "mihluzin" иначе цялата система е моя. Писал съм си я сам... Сега както виждаш съм сложил нова тема и ти явно сега мислиш, че продавам Wordpress... обаче си грешка..
Пишеш на всяка тема и се правиш 100 % на някакъв умник. ТИ във всяка тема ли се бъркаш?

С една дума съм просто съм взимал дизайна на ..http://novinata.net/
 
От: Страхотна система за новини

Публикувай скрийншот от админ панела, че наистина ми е интересно, колко "твоя" е системата.
И един съвет от мен - спри да крадеш чужди системи и да ги продаваш, щото някой наситина ще ти скъса задника от плащане на авторски права.
В случая системата отново не е твоя, а на wordpress (която може да се свали безплатно). Мисля, че в този форум най-големия балък си ти, ако си мислиш, че можеш да продадеш WP по този начин.
 
От: От: Страхотна система за новини

Хахахха,. сега видях това:
Функции:

Добавене на новина /
А бреее, че аз безплатно да си сваля wordpress и тази тема, повтарям - БЕЗПЛАТНО! - пак ще имам 100 пъти повече функционалности!

Новите... новини се публикуват автоматично в ваша ФБ страничка която вие си изберете...

Т'ва всеки RSS може да го прави - RSS, какъвто всеки wordpress има....
 
От: Страхотна система за новини

Smile :)))

Да допълня мога да покажа и още една функционалност чрез cuRl може да извлича от 3 сайта автоматично новини +това да слага източника. :)

Нещо друго да искаш?

А да това, че ме обиждаш за мен е обезначение.. не съм злобар като теб .. след като ти казах 2 пъти да бъда извинен, че ти взех дизайна.

И да казвай на всеки, че системата е Wordpress след като съм споменал, че дизайна е на Wordpress
 
Последно редактирано:
От: Страхотна система за новини

Пич, беше тръгнал да продаваш моя система... Най-нагло и безочливо.... Какво отношение очакваш..
Колкото до админ панела ти - пълна скръб е - 10 пъти по-добре да си ползвам WP...
 
От: Страхотна система за новини

Добре де приятел ся мога да сложа друг дизайн но мисля, че не е чак толкова лош просто ако на някой му потрябва тази система то ще е само заради нещата който

има... Защото аз не знам в Wordpress да има такава екстра да има да извлича на ден по 2000 новини от 3 сайта... Чувал съм само RSS.

Показал съм за сега на 2-човека пълно демо. И на теб мога да покажа също да видиш просто.

Система е олекотена и с една дума вместо да се мъчиш да качваш новини... Това си го прави автоматично само да нагласиш параметрите от кой сайтове да извлича.
 
От: Страхотна система за новини

Нашите сайтове от една година са с такива системи, които извличат новини - ех при нас извличат от 10 сайта и прочие... но тва е без значение в случая. Ядосвам се, защото продаваш чужд труд и ни правиш на будали.
Както и да е... няма да се занимавам повече с теб... Успех в търсенето на риби...
 
От: Страхотна система за новини

чужд труд? Невъзможно бих дал пример ако искаш някоя добавка към системата веднага за 1 ден ще я сглобя даже пред очите ти ако не вярваш.

... Успех в търсенето на риби...

ОК щом казваш :)
 
От: Страхотна система за новини

Хаха много спам много нещо ;Д

mihluzin ---> Всеки те знае тебе. Ти продаваше http://novinata.net системата за 500 лева.

deqndakov ---> Сега цената е по-скромничка не като преди. За това тоя път съм решен пиши на скайпа. :)
 

Горе