Струват ли си покупката на Фейсбук фенове?

От: Струват ли си покупката на Фейсбук фенове?

Обединяваме всички сайтове, печелим някви пари. Купуваме 10 000 бири, изпиваме ги! Връщаме бутилките, купуваме 100 000 бири изпиваме ги..... :lol:

Някой май е гледал много реклами :-o:-o
 
От: Струват ли си покупката на Фейсбук фенове?

Говорим за английски фенове, разбира се. Българските не носят кеш :)

Западняците са по-хитри и ще ти репортнат страницата, а фейса ще те банне :) За jacking на българи си струва, защото повечето не следят какво харесват, особено ако става дума за страница за смях с абсурдно име от рода на "жената днес, вчера, утре, вдругиден и няколко дена след това". Мен ме бяха лайкджакнали едни простаци - реален бизнес във Варна, а аз по това време бях баннат. Изключвам филма, че се занимавам с FB и си следя профила постоянно. И писах на мерзавците, че са тръгнали по кофти път, ако искат нещо по-професионално да ми звъннат за реклама... Ама нали е по-лесно да си "краднеш" 1000 фена за 10 лева... Що да рекламираш?
Както са казали колегите - в момента нищо свързано с ФБ не си струва... Само разход на пари и време. Преориентирай се докато е време!
 
От: От: Струват ли си покупката на Фейсбук фенове?

Както са казали колегите - в момента нищо свързано с ФБ не си струва... Само разход на пари и време. Преориентирай се докато е време!

Май баш така си е. На нищо не прилича тоя фейсбук вече.
 
От: Струват ли си покупката на Фейсбук фенове?

Мойто мнение е, че има сериозен отлив от фейсбук в много страни навън. Като цяло е много трудно да се следи каквото и да е във фесбук вече. Феновете са по-скоро за престиж, в България по мои наблюдения доста хора гледат колко харесвания има дадена страница на сайт или фирма, най-вече за онлайн магазините има значение от тази гледна точка. За Щатите и Европа Pinterest се развива много бързо и е от голямо значение и си струва да се инвестира там, но зависи от тематиката на сайта де, Туитър също си е доста ползван там.
 

Горе