Струва ли си да купя този сайт?

От: Струва ли си да купя този сайт?

Дали ще се печели от сайта или не зависи изцяло от теб и това как ще го популяризираш.
 
От: Струва ли си да купя този сайт?

Питам дали има потенциал ?
Според мен е идеален за Viral Маркетинг :)

Популяризиране първо чрез слагане на линк в MSN-a ми имам около 700-800 човека играещи едно ММО, но въпроса е че са EU/US ;)
Отделно скайп ще го пратя на няколко Bux маняци.
Отделно можеби в Facebook/Туй Импулса :D
 
От: Струва ли си да купя този сайт?

Всичко има потенциал, ако се популяризира както трябва.
 
От: От: Струва ли си да купя този сайт?

Питам дали има потенциал ?
Според мен е идеален за Viral Маркетинг :)

Популяризиране първо чрез слагане на линк в MSN-a ми имам около 700-800 човека играещи едно ММО, но въпроса е че са EU/US ;)
Отделно скайп ще го пратя на няколко Bux маняци.
Отделно можеби в Facebook/Туй Импулса :D
Според мен има потенциал
 
От: Струва ли си да купя този сайт?

Купих го - www.avantakis.com все още изглаждам някой работи...

Преди да кажете къв е тоз турско звучащ домейн на нас българите ни звучи така,но на чужденците им звучи съвсем различно ;)
 
От: От: Струва ли си да купя този сайт?

Купих го - [URL="http://www.avantakis.com"]www.avantakis.com[/URL] все още изглаждам някой работи...

Преди да кажете къв е тоз турско звучащ домейн на нас българите ни звучи така,но на чужденците им звучи съвсем различно ;)

Ако е за звученето, окончанието бие на гръцко, нищо общо с турския. А на самата дума коренът е италиански (avanti), т.е. доста чужденци знаят значението му (над 30 млн. резултата)
 
От: От: От: Струва ли си да купя този сайт?

Ако е за звученето, окончанието бие на гръцко, нищо общо с турския. А на самата дума коренът е италиански (avanti), т.е. доста чужденци знаят значението му (над 30 млн. резултата)



Е карай :) Питах няколко Американеца и датчани/норвежци и нямаха и на идея какво аджеба е това ;)
 
От: От: От: От: Струва ли си да купя този сайт?

Е карай :) Питах няколко Американеца и датчани/норвежци и нямаха и на идея какво аджеба е това ;)

Да беше питал и някой ескимос за разнообразие. Английският, датският и норвежкият са германски езици, а италианският е от романските (испански, португалски, италиански, румънски и т.н.).
 
От: От: От: От: От: Струва ли си да купя този сайт?

Да беше питал и някой ескимос за разнообразие. Английският, датският и норвежкият са германски езици, а италианският е от романските (испански, португалски, италиански, румънски и т.н.).
Е тва го знам
 

Горе