Струва ли си направата на сайт за флаш игри ?

biosynthesis

New Member
Как е правилно да се пробие с този тип сайт. Добре ли е да се работи с Mochi Games, и има ли хора които работят с тях ?
 
От: Струва ли си направата на сайт за флаш игри ?

Защо ? Опитвал ли си ? Някой който е опитвал да сподели своите преживявания от своят опит :).
 
От: Струва ли си направата на сайт за флаш игри ?

Защо ? Опитвал ли си ? Някой който е опитвал да сподели своите преживявания от своят опит :).
Не не съм но такива сайтове са хиляди дори милиони, измисли нещо всичко старо няма бъдеще.
 
От: Струва ли си направата на сайт за флаш игри ?

A affilate програмите нови ли са ? Или е по лесно с тях ? Повечето сайтове за флаш игри, които рагледах са направени с готова система. Останах с впечатлението, че има значение дали аз ще си направя система и сайт като структура или преценката ми е грешна ?
 
Последно редактирано:
От: Струва ли си направата на сайт за флаш игри ?

За започване на такъв проект са нужни доста парички.. Смисъл ще ти трябват за да спонсорираш игри..
Сайт да направиш, и да качваш игри.. Много малък ефект..
Първо много трудно се оптимизира такъв сайта.. Защото Content-а му е супер малко.. дефакто, няма къде да се захванеш..
Второ.. конкуренцията е доста..
Трето.. Title-ите ще ти бъдат 1000% Duplicated.. :)

Mochigames са зле.. 100000 часа реклама, преди играта, и тея pre-loader-и на игрите.. само крадът трафиците..

За да имаш печеливш сайт за игри, трябват доста парички..
Да се купят игри.. с твоето лого, и да ги пускаш по други сайтове и форуми и т.н.. ;)
Тогава вече си заслужава несъмнено :)

Успех!
 
От: Струва ли си направата на сайт за флаш игри ?

Интерсно ми е някой да каже колко са му оринтировъчно средните приходи, след като сериозно е инвестирал в развитието и го застоприл на добро ниво?
 
От: Струва ли си направата на сайт за флаш игри ?

За започване на такъв проект са нужни доста парички.. Смисъл ще ти трябват за да спонсорираш игри..
Сайт да направиш, и да качваш игри.. Много малък ефект..
Първо много трудно се оптимизира такъв сайта.. Защото Content-а му е супер малко.. дефакто, няма къде да се захванеш..
Второ.. конкуренцията е доста..
Трето.. Title-ите ще ти бъдат 1000% Duplicated.. :)

Mochigames са зле.. 100000 часа реклама, преди играта, и тея pre-loader-и на игрите.. само крадът трафиците..

За да имаш печеливш сайт за игри, трябват доста парички..
Да се купят игри.. с твоето лого, и да ги пускаш по други сайтове и форуми и т.н.. ;)
Тогава вече си заслужава несъмнено :)

Успех!

За публикуването на иргри от Mochi какво би добавил ?
 
От: От: Струва ли си направата на сайт за флаш игри ?

За публикуването на иргри от Mochi какво би добавил ?
Нали ти написах..

Mochigames са зле.. 100000 часа реклама, преди играта, и тея pre-loader-и на игрите.. само крадът трафиците..

Те имат по 10 секунди реклама преди да почне играта.. и отдолу един малък бутон Play Game..Като той седи СИВ докато не зареди играта..
А на рекламите им пише Play Now / Play / Click to Play
И това залъгва около 80% от потребителите на сайта..
Крадът много трафик..

Верно имат добри игри, но.. на никой не му се чака :)
Другият вариант, е да намериш някой Feed-ове на сайтове, и да сваляш игри без реклами, но хубавите са адски малко..

Успех!
 
От: От: Струва ли си направата на сайт за флаш игри ?

Тогава как хората които слагат игрите на Моchi в сайтоветe си печелят, или не печелят ??
 
Последно редактирано:
От: От: Струва ли си направата на сайт за флаш игри ?

Тогава как хората които слагат игрите на Моchi в сайтоветe си печелят, или не печелят ??
Хората които слагат мочи в сайтовете, или не разбират или нямат алтернатива.
Ти виждал ли си в някой голям сайт за игри да има мочи?
Ако си мислиш, че ще спечелиш пари от мочи, си се объркал много.. ;)
Мочи дават на около 1000 изиграни игри(USA трафик) макс 3-5 цента..
Казвам ти не си заслужава да слагаш тяхни игри.. НИКОГА..
 
От: От: Струва ли си направата на сайт за флаш игри ?

Мерси, е поне се научих малко на php покрай опитите да правя сайтове за flash игрички.. :)
 
От: Струва ли си направата на сайт за флаш игри ?

Странно сега гледам миниклипс са с адсенс
 
От: Струва ли си направата на сайт за флаш игри ?

Личното ми мнение е, че не си заслужава усилията. Първите позиции вече сме ги заели от години.
 
От: Струва ли си направата на сайт за флаш игри ?

Личното ми мнение е, че не си заслужава усилията. Първите позиции вече сме ги заели от години.

Абе случват се и пробиви ама на рядко. Иначе да спечелиш 30 цента стават, ама сериозните пари искат сериозна работата.
 
От: Струва ли си направата на сайт за флаш игри ?

Аз също не препоръчвам да се прави сайт за флаш игри.Имам два такива сайта, но монетизация е нищожна.Сложил съм игри на Mochi, но само защото ги добавя автоматично плъгин.От там за 4 месеца има едва 0,83 цента от около 300-400 уникални на ден така, че си направи извода!Ако решиш пробвай, желая ти успех.
 
От: Струва ли си направата на сайт за флаш игри ?

Много лесно може човек да разбере дали си заслужава да прави едикакъв си сайт и ще има ли пари от него - просто си задаваш въпроса:

Може ли всеки средностатистически гащник (обикновено наричан Сульо или Пульо) да седне и
с неголеми усилия и в разумен срок да пусне подобен сайт?


.. Ако отговорът е 'Да.', значи такова начинание на практика е загуба на време и мозъчни клетки.
 
От: Струва ли си направата на сайт за флаш игри ?

Много лесно може човек да разбере дали си заслужава да прави едикакъв си сайт и ще има ли пари от него - просто си задаваш въпроса:

Може ли всеки средностатистически гащник (обикновено наричан Сульо или Пульо) да седне и
с неголеми усилия и в разумен срок да пусне подобен сайт?


.. Ако отговорът е 'Да.', значи такова начинание на практика е загуба на време и мозъчни клетки.

Не си прав. Направата на сайт е най-малкия проблем в целият пъзел.Проблема е свързан с оптимизация, който е
свързан с много пари.Говоря за оптимизация каквато е правена на успешните сайтове за игри.
 
От: Струва ли си направата на сайт за флаш игри ?

Прав съм.

Щом едно нещо е достъпно, то събира тълпите.
Събере ли тълпите, се пoлучава пренасищане.
Получи ли се пренасищане, парите намалят и постепенно се преместват другаде.

Оптимизацията и всички останали инвестиции стават все по-нерентабилни.
Упорстваш ли, не забелязваш възможностите, дето прелитат наоколо.

И като цяло е добре народът да спре да поставя равенство между предприемачество и SEO.
 
От: Струва ли си направата на сайт за флаш игри ?

Не е баш така, все едно да кажеш, че ще се получи пренасищане с магазини за хранителни стоки, защото много хора купуват храна. Просто големите ще обират лъвския пай, а останалите ще лапат мухите. Както е и в момента... Много хора почват с магазинче за хранителни стоки или нещо подобно, скоро разбират, че нещата не са такива каквито са си мислили. У нетя е същото.... само дето повечето почват с игрички.

Прав съм.

Щом едно нещо е достъпно, то събира тълпите.
Събере ли тълпите, се пoлучава пренасищане.
Получи ли се пренасищане, парите намалят и постепенно се преместват другаде.

Оптимизацията и всички останали инвестиции стават все по-нерентабилни.
Упорстваш ли, не забелязваш възможностите, дето прелитат наоколо.

И като цяло е добре народът да спре да поставя равенство между предприемачество и SEO.
 
Последно редактирано:

Горе