Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

да ама не червените боклуци сринаха държавата
Да бе, въобще не са сринали държавата. Стига си защитавал тая пасмина - всички са част от едно. Боко, Моко, Станишката, Доган - играят си играта заедно и ни се смеят.
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Не си извинен! Но пък си заслепен ! Ясно е че мразиш Бойко ... най-вероятно има много причини. Но какви са доводите да подкрепяш сегашните обирджии ? Доволен си от този почтен човек Пеевски ли , Бат Сали ли те кефи в парламента ? Циганин ли си , че ти дигнаха детските ? Тока ли поевтиня ? И тъй като само платени са ти в глава , обърни погледа към контра протеста , дето почна от ндк с бабите и дядовци , докарвани в бусове... е там ще намериш паричната облага. Докато има такива с твоето мислене , доста трудно ще оставаме ние младите в БГ , всички ходят по Европа да работят не случайно... всяка година намаляваме като бройка , но циганите се увеличават... това продължава в пълни темпове и днес но никой не го интересува . Станишката , Лютви и Волен Ага крадат като за последно, а ти още пиши колко е лош Бойко , и как плаща 3 месеца на всички протестиращи.....
Извинявай, ама какво свободно мислене, в мотивите на хора които или са платени или активисти на реформаторския блок + Боко? И не няма да спра да го повтарям както никой не е спрял да коментира още диктатурата на Тодор Живков.

Те са си и лика прилика по физиономия, само с тая разлика, че единия що-годе е мислел и за хората, а другия само за собственият си джоб. ;)
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

1380534_10201669201264718_53085851_n.jpg
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Доволен, недоволен няма да позволя тиквата да се върне на власт. И не подкрепям нищо друго освен това, за останалите си правя преценка, имам предвид за не влезлите в парламента които изброих, а и за влезлите спрямо това какво правят в момента.

Но какви са доводите да подкрепяш сегашните обирджии ? Доволен си от този почтен човек Пеевски ли , Бат Сали ли те кефи в парламента ? Циганин ли си , че ти дигнаха детските ?
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Хубаво е да разбереш и още нещо . Дали ще те клати Бойко или Доган , все боли . Дай да помислиме как да стане по добре , а не да си мислим че като Бойко го няма ще вържем - очевидно е че с тия не става . Ей затова са тия протести , да се махнат тези , не да се върне Бойко. Всеки нормален българин трябва да иска промяна , трябва да иска да живее по добре , да има по високи заплати , да може да живее спокойно в родината си. Това вече се превърна в лукс за богопомазани....
Доволен, недоволен няма да позволя тиквата да се върне на власт. И не подкрепям нищо друго освен това, за останалите си правя преценка, имам предвид за не влезлите в парламента които изброих, а и за влезлите спрямо това какво правят в момента.
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Добре де, айде като знаеш всичко ми кажи кой ще дойде на власт, ако "неплатените протестиращи" си изпълнят исканията и правителството даде оставка? Кой според теб?

Хубаво е да разбереш и още нещо . Дали ще те клати Бойко или Доган , все боли . Дай да помислиме как да стане по добре , а не да си мислим че като Бойко го няма ще вържем - очевидно е че с тия не става . Ей затова са тия протести , да се махнат тези , не да се върне Бойко. Всеки нормален българин трябва да иска промяна , трябва да иска да живее по добре , да има по високи заплати , да може да живее спокойно в родината си. Това вече се превърна в лукс за богопомазани....
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Доволен, недоволен няма да позволя тиквата да се върне на власт. И не подкрепям нищо друго освен това, за останалите си правя преценка, имам предвид за не влезлите в парламента които изброих, а и за влезлите спрямо това какво правят в момента.

Шамар ти ли си бе? Кога те пуснаха от биг брадъра?
 
От: От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Шамар, не шамар поне не си лягам и ставам със снимки "мъже като боко", твоят любимец.

Шамар ти ли си бе? Кога те пуснаха от биг брадъра?
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Не знам ти с кой си лягаш, но най-вероятно сам защото не изглеждаш като човек които може да задържи жена.. мен не ме мисли аз съм женен.

Докато обсъждате боко и моко тука, местан иска отмяна на мораториума... пак ви замазха очите http://www.dnes.bg/politika/2013/10/29/dps-gotovi-s-iskaneto-do-ks-za-padane-na-moratoriuma.204323

ДПС готови с искането до КС за падане на мораториума
Чакат отговора от БСП, надяват се да е положителен

Хич не ми се иска турчалята да изкупуват българска земя на безценица... :(
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

да ама не червените боклуци сринаха държавата
Кой го каза туй нещо????
 
От: От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Кой го каза туй нещо????

Как кой селския кръчмар му го е казал, то няма кой друг глупак който да трърди подобно нещо ...
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Студентите са бъдещото на тая разпаднала се държава , ако вземат че направят една нова партия , голяма част от хората ще я подкрепят. Такива млади и умни хора искам в политиката , Не Волен да ходи по улиците с палка и да се заяжда с хората , защото Доган му превел по малко пари. Хамстера не се е вясвал с дни , явно почива в мишата си дупка , докато отмине бурята , ама не знае , че бурята едва сега започва. Не искат с мир да си тръгнат , ще си тръгнат както през 97ма... дано да е за последно поне...
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Не знам ти с кой си лягаш, но най-вероятно сам защото не изглеждаш като човек които може да задържи жена.. мен не ме мисли аз съм женен.

Докато обсъждате боко и моко тука, местан иска отмяна на мораториума... пак ви замазха очите http://www.dnes.bg/politika/2013/10/29/dps-gotovi-s-iskaneto-do-ks-za-padane-na-moratoriuma.204323

Хич не ми се иска турчалята да изкупуват българска земя на безценица... :(

Те така действат , правят нещо с едната ръка а с другата кражбата... покритичко , тихичко си правят далаверките и после.... няма пари Бойко окраде всичко. А заема от 1 млрд изчезна в горите тилилейски..... сега пак на червено....
 
От: От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Ми да ти просто продължаваш да повтаряш думите на лидера си, както и да демонстрираш неговият "остър ум" във всяко едно твое изказване.

Какво ли се учудвам, тя рибата смърди от към главата. ;)

Как кой селския кръчмар му го е казал, то няма кой друг глупак който да трърди подобно нещо ...
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Преди години случайно попаднах на едно интервю във Всякак Неделя - арменеца говореше с един от основателите на СДС, не помня кой (не е важно името на човека, а какво е казал), който каза нещо много просто - романтичният период на демократичният преход завърши. Сега (вече) не е ясно кой и защо протестира, нито какво цели. Често протестиращите не са на ясно какво правят и защо. Надявам се в БГ все още да има хора които имат желание и воля да вкарат тая ограбена държава в пъят (но все повече се съмнявам).
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Тройната ламя бързо ще оглозгат кокала , а когато българите са изправени пак пред глад и мизерия , тогава са най-силни . Дано студентите са сплотят и подкрепят! Пълна блокада , навсякъде . Дано Орешарски си даде сметка , че седянката трябва да се разваля .... стигнаха ни експертите до гуша... Пеевски и Бат Сали народни представители ... горко на България, тая чума дето ни е поразила сега , дълго време ще и носим теглото.
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Специално изчетох всичко, за да видя кога ще се изцепи някой - платени са :).

@редруме, ти ли пък точно пускаш такива теми? То за тебе всички протестиращи са соросоиди или платени от такива.
Та тия във ВТУ, с какво са по различни?
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Абе вие, освен Пеевски друга дума в речника имате ли? Баси това ми писна от глупостите ви направо, тройна ламя тройна коалиция глупости на търкалета. И с цялата си наглост в по-предните постове смееш да ми твърдиш, че не си с боко тиквата. Ами аз само от последното ти изречение все едно слушам него. Аман от такива като вас!!!!
 

Горе