Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

$$$$$$.$$

New Member
Значи това е моя метод за step by step aff marketing, чувствайте се свободни да добавяте свои собствени планове, ако искате ..

Това е много накратко за aff marketing-a.Ако трябва да пиша всичко ще напиша няколко романа.

Преди да започна ще гледам да не използвам много цифри,че в предишния пост полу4их доста критики,че "преувеличавам цифри"," да се беше постарал с математиката" и т.н.

Това пак е BlackHat сайт ,хостван извън БГ.
Избирам ниша за affiliate marketing-a, обикновено Clickbank продукт, който се продава добре. Може да се използваte "Niche Inspector" или нещо друго ..


След това правя мини сайт, обикновено с мой собствен copywriting, и
използвам "Ninja Link Cloaker", за да отидете направо на страницата с продажби, за да заобиколите оригиналния сайт(bypass method) и хората влизат направо в твоя сайт. В този мини-сайт имам opt-in form за да мога да взема техните имейл адреси.
Забележете това дори не е моя продукт, affiliate продукт и аз им събирам имейл адресите(blackhaaat).

Сега най-важното,трябва да намеря 'visitors'за сайта,как ще стане... ,ами по... BlackhatWay

Ето ги инструментите, които ползвам:
-article marketing - ползвам "instant article wizard pro", за да пиша статии, 10-20 (може да имат и грешки-не е важно), след което ги събмитвам с някакъв article submitter(много са ... например 'my article submitter') на 400-500 артикъл директории автоматично.Резултат = ка4ествени линкове + visitors.

-Youtube-като цяло сваляш клипчета('download helper') свързани с твоята ниша и ги качваш отново(watermar-нат с твоето url('watermark master')) После ползвам програмата "Tubeinator" за да си увели4а рейтинга,views и коментарите.За на4ало е добре да ка4вате 50-100 клипчета,нормално е за месец да получите 1000+ views(няма да преувели4а:wink:) за всеки клип без тия от феик views от Tubeinator-а.

-craigslist(backpage,gumtree,kijiji)-задължително трябва да ползвате craigslist. Има изобилие от авто-criagslist постери.(Тук трябва да се сменят ИП-та,трябват ви 20-30 акаунта с phone verification.По добре си наемете някой от GAF.
Около 100 обяви на ден (разл. USA градове) средно х 20-30 visitors(които отиват в твоя сайт) = ...незнам (не съм добър по математика)

-rss exploiter- използвай това за niched back-links (много добър софт )

-bookmarking demon (или SE NUKE)-абсолутно(не мога да намеря 'yu'-to v клавиатурата:mad:) задалжителен.Понякога може да ви донесе 10К visitors за седмица((аз само в facebook имам над 10 акаунта с по 5К+ friends))

-forums-ползвам "forum submitter pro"(по лесно е с някоя програма) за събмит и 'free forum submitter' за намиране на стотици форуми.Резултат = tergeted visitors + niched backlinks

-blogblast-търси блогове по клучови думи и събмитва автомати4но до 500 блогове вашия content.Пак = tergeted visitors + niched backlinks

-instant booster- събмит в 300,000+ FFA .

-send blaster(или mass mailer)- за пращане на събраните имейли.

-directory submitt-има много програми...Тук го правя ръ4но за PR7,PR8 директории и ауто за другите.

Като цяло това е ,със сигурност изпуснах дузина др. инструменти.
Сле това правя(по то4но правех) това с друг афилиейт продукт,вси4ко наново и т.н.

Ако създам мой собствен продукт(ebook(често го правя)) се опитам да си събера affiliates.Може да ползвате "affiliate page pro" за лесно създаване на affiliate page за вашите affiliates без усилие.

Тоз път няма да ви кажа колко $$$$ правя понеже не ми вярвате(миналия пост(даже и да ви покажа скрийншот!)).Тук съм само за да ви помагам и мисля ,че съм поне малко полезен.

Извинявам се за лошия български и че използвам много английски термини.Пак го написах набързо и сигурно има някои неточни неща.:eek:
$$$$$$.$$
 
От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

Бате, мерси че не се заяде с мен, аз направих отделен коментар как могат да се манипулират скрееншоти но не по твой адрес. Това ми хареса че ти не се заяде и не започна да ме обиждаш и да ми обясняваш и т.н което ми направи добро впечатление.

Продалжавай да пишеш във форума.
 
От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

Пич
ти си машина честно.
Дори и да не ти вярват хората.. няма значение кое как е и дали е..
само като ти чета схемите и падам :-D
 
От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

Стана ми любопитно... това instant article wizard pro какъв контент пуска?
Читав ли е? Как става цялата работа. Влязах им в сайта, доста долнопробничък изглежда?..
 
От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

vitohol как да се заяде като скриншота беше фалшив от всякъде не само сумата .. в този пост обаче има някои смислени неща
 
От: От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

.. в този пост обаче има някои смислени неща

абсолютно..! луди идеи! ако се занимавах с такива неща, ехейй...

това с клиповете от youtube и уатърмарка на тях е симпатично.
ама си звучи клизма цялата тая дандания.
фейк коментари и прочие, IP-та и т.н...

не е за стари :)
 
От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

Аз имам няколко въпроса:

1. Tubinator вече не работи и това е факт -> Какъв бот използваш?
2. Какъв инструмент ползваш за постване в CL, и какви проксита, можеш ли да дадеш по-подробно описание от къде взимаш проксита, на какви цени и т.н.?
3. Как по-точно създаваш продуктите си?

Имам още, но ще ги задам евентуално, ако си склонен да ми отговориш на тези :)

Поздрави,
Борисов
 
От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

... а в един друг пост този човек казва, че е мързелив :)
 
От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

@radev-благодаря ти 4е ме подкрепяш.За 'instant article wizard prо' - не съм работил с него от доста време , ако не ти харесва има много други (content hurricane...).
Ako много ти трябва мога да ти пратя някой безплатен софт. за rewrite, изпрати PM.
За Youtube - най-важното там е клипа ти да е гледан от много хора и да е с добър реитинг, затова ти е "Tubeinator"(за views-а беше друга програма 'TubeIncreaser',сега си откривам някои грешки.И 'free forum submitter' трябва да е 'free forum finder' ).
Например:Ако клипа ти има 1000 views(да кажем за седмица/месец) се о4аква след това да има около 50-100 views на ден(пак зависи от много неща).А ако има 1 000 000 views след това да има около 50 000-100 000 views на ден (това е приблизително,моля не се подигрявайте с математиката ми).С 'TubeIncreaser'-а ги правиш тия fake views...(фейковете и реалните views са някъде 50:50)

@borisov- 1. И него не съм ползвал отдавна.Ще ти кажа алтернативите
Тubebooster.com(напиши 'tube booster cracked' в гооогле)
TubeG3.com(сайта е under construction ,оба4е софта е готов отпреди няколко седмици)....казах и за 'TubeIncreaser'-а.....
2.За CL - по добре в нова тема (имам много брутални BlackHat програми за CL).За
проксита - разглеждай тия сайтове за цени и т.н.
sourceforge.org
http://proxy-list.org
www.samair.ru/proxy/
www.proxybucket.com
има и безплатни.
3.Ebooks и няколко blackhat прогами (няма да им правя реклама в този форум,споко)-Пиша разли4ни техники(само blackhat) за икарване на пари онлайн.
Предимно за CPA,Facebook Apps,Twitter Apps,CL,Youtube,Associated Content,Autoresponders,Adult Webcam/Dating бизнеса и други.В по-ве4ето случаи не съм сам ,с един негър от САЩ сме добра компания.Но по уникалните идеи и техники идват от мене.
4.Shoot me up - ((нали ви казах "Тук съм само за да ви помагам"))
 
От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

@ДГК- едно време бях луд 4овек , но сега не ми се занимава с тия неща.
Имам си по лесни методи , които се прилагат за по кратко време.(Даже и за това си наемам хора от GAF,Elance).
 
От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

Имам си по лесни методи , които се прилагат за по кратко време.(Даже и за това си наемам хора от GAF,Elance).

Като постна триковете за AdSense каза че ще споделиш по-лесния метод какъв е, сега пак говориш за лесните методи, а не казваш за какво става дума да дадем мнение колко са лесни!
 
От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

Всъщност не е 1 метод ,а са стотици.
ОК ще опиша някой друг метод,оба4е без тия дето ги използвам сега(съжелявам не искам да имам голяма конкуренция).
 
От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

Всъщност не е 1 метод ,а са стотици.
ОК ще опиша някой друг метод,оба4е без тия дето ги използвам сега(съжелявам не искам да имам голяма конкуренция).

Ти ме накара да бъда в пъти по редовен във форума !!!
ММ само един въпрос откакто последно си писахме в скайп скоро не съм те виждал рядко влизаш или просто не уцелвам точното време ????
 
От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

Постоянно съм по различни места човек(градове,държави),писна ми от 6-7 години по цял ден пред компа.
п.с. моля не ми разпространявай скайпа!(всеки ден си изпразвам кутията с лични съобщения,различни неща ме питат хората)
 
От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

Постоянно съм по различни места човек(градове,държави),писна ми от 6-7 години по цял ден пред компа.
п.с. моля не ми разпространявай скайпа!(всеки ден си изпразвам кутията с лични съобщения,различни неща ме питат хората)

Няма спокойно бе човек. Няма да го кажа на никой !!!!
Просто реших да те попитам, защото ми стана странно къде се изпари !!! Хубаво правиш екскурзийките са хубаво нещо. И аз бих ходил по на честно ако имах повече кинти. Ама какво да се прави студентски живот.........
 
От: От: Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

много трудни термини :( направо повечето не ми говорят нищо

Всичко с времето си човек всичко с времето си и аз бях така преди и ми беше супер гадно ама сега са по добре нещата ;)
 

Горе