Стъпки в affiliate

oXteR

New Member
Здравейте, преди близо един месец купих домейн за продаване на продукт за мускулна маса и вече е индексиран от гугъл. Но искам да питам каква е следващата стъпка в правенето на пари от афилиейт.
Очаквам вашите съвети :)
 
Докарване на трафик към сайта. Това става със SEO и / или PPC. Ако си начинаещ по-добре не се захващай с PPC, защото ще загубиш пари. Инсталирай един WordPress и започвай да пишеш статии. Трупай линкове към сайта и така...
 
От: Стъпки в affiliate

А за името описанието и ключовите думи какво ще кажете ? Как да трупам линкове с добавяне в директории или в социални мрежи ? Също дали е полезен article submit
 
да трупаш линкове и артикъл съб мита е полезез всъшност всичко което го пише 752те теми в секцията сео ще тие полезно така че ги прочети :) ключови думи си търси от адвордс киурдс съджешчън тулс
 
От: Стъпки в affiliate

Направих вече блог въпроса ми е дали може да копирам статии от други сайтове но първо да минават през Article spinner които естествено минават през copyspace. И дали да го блъскам с такива статии или да добавя най-много 20 ?
 
От: Стъпки в affiliate

можеш да платиш за да ти пишат статии по 3 долара на седмица може да отделяш за по една хубава статия
 
От: Стъпки в affiliate

Успех ти пожелавам.. колкото до английския език - мини един курс, гледай филми без озвучаване на български, като се опитваш да разбираш смисъла на думите.. упражнявай се, намери някой в скайп, пиши му ала-бала и за 1-2 години ще знаеш достатъчно, за да пишеш качествени статии, като същевременно обогатяваш знанията по езика и се усъвършенстваш.. поздрави ;)
 
От: Стъпки в affiliate

Интересно ми е как можете да дъвчете една тема по 100 пъти :/
 
От: Стъпки в affiliate

За филмите това го знам уча английски от 5 години

М, аз смятам, че ако си бил достатъчно амбициозен (предполагам си ученик) в даскало досега, имаш необходимите знания за писането на прилични статии.
 

Горе