Субмитване на български сайтове без превод в англоезични директории?

M1000

New Member
Интересува ме дали в директориите, които са в предприемач има смисъл да субмитва, ако сайта няма превод на английски?
А има ли полза да се билдва в същия ред на мисли от англоезични блогове, социалки, форуми и др. или е по-добре от по малко, но български сайтове?
 
Последно редактирано:
От социалки, форуми има смисъл, но от директории няма много смисъл, защото почти никой няма да одобри сайт на кирилица в английска директория. Ти би ли одобрил в твоя българска директория сайт на арабски с арабски анкор?
 
От: Re: Субмитване на български сайтове без превод в англоезични директории?

Разбирам,но понеже съм виждал, че в английски директории има сайтове на български, които са с английски анкор и описания, ако пускам на английски по-голяма ли е възможноста да го одобрят?
 
Последно редактирано:
От: Re: Субмитване на български сайтове без превод в англоезични директории?

То не е до желание, а до ефективност, защото ако одобрят 5% само по-добре да правя нещо друго, май ще я пропусна тази дейност на база на отговора ти.
 
От: Re: Субмитване на български сайтове без превод в англоезични директории?

...одобряват дори и да не поддържат кирилица, ....дори когато кънтента ти е ??????????????????????????????, ..така че това дали ще ти го одобрят или не си зависи от админа
 
От: Re: Субмитване на български сайтове без превод в англоезични директории?

Примерно, ако в англоезична директория с ПР6 ме аднат с английско заглавие "Tires", и с английско описание, а в българска с ПР6 и заглавие "Гуми" и българско описание, то колко по-голяма е ползата за сайта, в пъти или проценти до 100. Или много голяма ли е разликата?
 
От: Субмитване на български сайтове без превод в англоезични директории?

Първо недей се лъжи, че като главния домейн е PR6, линка ти ще е в пр6 страница, обикновено ен директориите го бутат в някоя малумна асд/асд/асд/асд/асд/твоятсайт.html страница, която на всичкото отгоре е nofollow.
 

Горе