Сузанита - шамарът по слепите ни очи и една все още незагубена битка.

Къде е баща ѝ да я види какво прави?!?!?

Обаче, по всичко личи, че цял не я е поглеждал докато е растяла и затова се е стигнало до тук.
 
Къде е баща ѝ да я види какво прави?!?!?

Обаче, по всичко личи, че цял не я е поглеждал докато е растяла и затова се е стигнало до тук.
Относно тази кежуъл дрисла не мисля, че има кой знае какво още да се каже. Статията и темата е с по-друг фокус.
 
Все тая коя е , какво прави и тн (мен лично и не ме интересува толкова) - фактът че има почти 2 милиона гледания на клипа си обаче показва , че явно и се получават нещата и и носят успех.
 
Баща й "Орхан Мурад" не може да я види...... но я подкрепя, че се разголва за да бъде известна....
Било модерно ...
 
Къде е баща ѝ да я види какво прави?!?!?

Обаче, по всичко личи, че цял не я е поглеждал докато е растяла и затова се е стигнало до тук.

Е, нали знаеш, че Орхан Мурад е сляп, и за това и статията така и се казва: "....Шамарът по слепите ни очи...". Но все пак, макар и сляп, би трябвало да има някакъв контрол, но факта, че пее чалга е достатъчен - крушата не пада по-далеч от дървото.


Все тая коя е , какво прави и тн (мен лично и не ме интересува толкова) - фактът че има почти 2 милиона гледания на клипа си обаче показва , че явно и се получават нещата и и носят успех.


Разбира се, че нещата ще се получат - това е работа на PR-ите, бих се изненадал, ако не се получи този проект, ако не е тази, ще е друга кифла. Но тук въпросът е според мен до публиката - тя иска зрелища, забравила за хляба.
 
Все тая коя е , какво прави и тн (мен лично и не ме интересува толкова) - фактът че има почти 2 милиона гледания на клипа си обаче показва , че явно и се получават нещата и и носят успех.
Медиите отделно правят сензации за поведението и облеклото ѝ, а потребителят (читателят) реагира на спуснатото му от медиите, споделяйки новините в социалните мрежи с вече насадения хейт. И певицата доволна, и медиите, и потребителя, че си е излял хейта някъде. Какво по-хубаво. :D
 
Нито е работа на ПР-ите, Странник, нито пък BurnX е прав.
Цялата сила е в ръцете на медията. Медията има по-голяма власт от закона, това е ясно. Човек слиза на магистралата, фърля 2 псувни и понеже няква баба го снимала, новината става тотален хит за 2 дена във всички медии, след което човекът задължително бива задържан. В същото време мангалите по селата бият и обират бабичките, но може ли всеки такъв случай отделно да се тиражира ? Медията може да направи каквото си поиска с теб. Гери-никол стана известна поради същата причина - всички медии в продължение на седмица въртяха новината, че СЕМ ще и спре клипа - резултата беше главозамайващ интерес към Гери-никол и небивала популярност.
Според мен Медията олицетворява Сатаната, или както мурадката му вика Луцифер!
 
Напротив - и тая умопобъркана Гери-Никол, и тая кифла - щерката на Орхан са работа на PR-ите. А ти се моли някога да имаш късмет да работиш с такъв човек... :)
 
Така и неразбрах, кое е скандалното. На плажа всеки е полугол, независимо от възраста. Това, че е на 14 и се снимала полугола в клип е нейто решение.
Сузанита съчетава бг рап с българско народно звучене - народна музика.
В България, когато един стил музика не е провокативен той умира.
Например рока в българия е мъртъв.
 
Все тая коя е , какво прави и тн (мен лично и не ме интересува толкова) - фактът че има почти 2 милиона гледания на клипа си обаче показва , че явно и се получават нещата и и носят успех.

2 милиона и то без спонсориран пост във Фейсбук. Криско и Гери-Никол при всеки нов сингъл плащат за фейслук реклама.
 
Така и неразбрах, кое е скандалното. На плажа всеки е полугол, независимо от възраста. Това, че е на 14 и се снимала полугола в клип е нейто решение.
Сузанита съчетава бг рап с българско народно звучене - народна музика.
В България, когато един стил музика не е провокативен той умира.
Например рока в българия е мъртъв.
Рокът в България не е умрял,просто не е комерсиален и е на гаражно ниво(което не е нещо лошо).
Иначе таз педофилско-чалгарска продукция няма смисъл да се коментира.
 
  • Like
Реакции: mtpv
Напротив - и тая умопобъркана Гери-Никол, и тая кифла - щерката на Орхан са работа на PR-ите. А ти се моли някога да имаш късмет да работиш с такъв човек... :)

Гери-Никол има шанс за световна слава и да събира хиляди хора на концерти в различни държави по света. В историята на България са малко певиците, като Гери-Никол. Ако артист , като Ники Минаж направи дует с Гери, тогава има шанс Гери да стане нещо, като Биби Рекса.
 
2 милиона и то без спонсориран пост във Фейсбук. Криско и Гери-Никол при всеки нов сингъл плащат за фейслук реклама.
Повечето от чалга-певиците ни си помпат (купуват) гледания, така че цифрите не бива да бъдат толкова достоверно мерило.
 
Ето ви показано как се грабва вниманието ...
 
Повечето от чалга-певиците ни си помпат (купуват) гледания, така че цифрите не бива да бъдат толкова достоверно мерило.

Купуването на гледания e безмислено и скъпо пък и може даден клип или канал да го изтрият от Ютюб ако е купил гледания. Един милион купени гледания струват 1750 долара, което е много, защото голяма част от купените зрители ще гледат само веднъж клипа и то до 30 секунди. Също така и опасността за бан на канала е голяма.
Ако същата сума пари се даде за реклама тогава има шанс една песен да стане голям хит.
Както написах преди това много бг артисти като Гери Никол плащат за реклама в интернет и така ако дадат 2000 за реклама и ако песента е скандална лесно ще придобие много гледания и отделно най-зарибените ще я слушат всеки ден по няколко пъти. Да не говорим и затова, че и лесно може да попадне в ютюб микс ако има повече гледания..
 
Така и неразбрах, кое е скандалното. На плажа всеки е полугол, независимо от възраста. Това, че е на 14 и се снимала полугола в клип е нейто решение.
Сузанита съчетава бг рап с българско народно звучене - народна музика.
В България, когато един стил музика не е провокативен той умира.
Например рока в българия е мъртъв.
Ти болен ли си? Или си братовчед на тая пърдялка, или си представител на най-елементарната прослойка на обществото. При всички случаи не си повече от 15годишен. Моля те напусни разговора.
 
Последно редактирано:
И гери никол беше малка. Ама сега е мъже-мелачка. :)

Колкото до клипа и имиджа - нали я обсъждаме....целта е постигната. Гледайте предаването по БТВ с нея и баща и малко разбере какво са имали предвид хората като са я пуснали така. А и тя много преди клипа вече знае какво е секс, не и берете грижи. :)
 
Купуването на гледания e безмислено и скъпо пък и може даден клип или канал да го изтрият от Ютюб ако е купил гледания. Един милион купени гледания струват 1750 долара, което е много, защото голяма част от купените зрители ще гледат само веднъж клипа и то до 30 секунди. Също така и опасността за бан на канала е голяма.
Ако същата сума пари се даде за реклама тогава има шанс една песен да стане голям хит.
Както написах преди това много бг артисти като Гери Никол плащат за реклама в интернет и така ако дадат 2000 за реклама и ако песента е скандална лесно ще придобие много гледания и отделно най-зарибените ще я слушат всеки ден по няколко пъти. Да не говорим и затова, че и лесно може да попадне в ютюб микс ако има повече гледания..
Гледанията, дали фейк или не, качват клипа в категорията "Популярни" от където получава и доста повече гледания.
 

Горе