Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

Re: От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

Ти виде ли пачките от магазино дето продаваше? Гранде? Значи изнудването е нещо нормално? 90-те ли сме?

You must spread some Reputation around before giving it to uphero again.

Ще да не е нормално? :) Хахахах.

Аре стига сте писали едни и същи теми. Като го правите поне дайте някакви скриншотове да видим какво има качено (замаскирайте всичко, което не искате да е публично) и да видим пустия им ресурс, който толкова толкова бързо се изчерпва и какво го прави. Много мме съмнява да е ей така, от нищото. Но и ме съмнява също така, че и те не го играят малко кофти. Та, темата пак ще мине в категория "Истната е някъде там...."

@Krumov, какво означава атоматично генерира мейл? Крона минава, чеква акаунтите кой какво превишава и тогава прави предложение до админа кои са за ъпдейт и след това се пуска мейл за уведомление. Всичко друго е или пълна аматьорщина или "ако мине". Аре малко по-сериозно с изказванията. Знам, че сте от клана на суперите, но малко говорете като IT-та.

@Странникът, идеята тук е да се вид и прецени кой прав, кой крив. Не да се циври.
 
От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

Чака ако го има, а ако го няма?
Откъде би могло да дойде натоварване в рамките на 2 дена след като домейна добавен към плана е domain.com? И файловете са качени на сървъра и до там?

Виж - кьорав карти не играе. Покажи ми access.log на апача и ще ти кажа откъде идва натоварването.

Ако не - чакам те на WordCamp 2015 където ще ти го обясня същото.
 
От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

Виж - кьорав карти не играе. Покажи ми access.log на апача и ще ти кажа откъде идва натоварването.

Ако не - чакам те на WordCamp 2015 където ще ти го обясня същото.

Ти кое не разбра от това, че не е ползван изобщо акаунта и няма откъде да дойде натоварване, какво остава за ацесс лог.
 
От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

uphero - не се връзвай на автора на темата, той лъже. Другото обяснение е, че ни спестява част от истината.

В първото мнение казва, че няма пуснат сайт с трафик и не работи с акаунтите:

суперхостинг.бг започнаха да ме изнудват с писма че съм изразходил процесорното време на два от хостинг акаунтите си ( които са максималните) при положение че няма пуснат сайт с трафик нито работя върху сайт в тях

Във второто си мнение казва:

...нямам пуснат сайт с трафик седят си някакви проекти замразени...

Значи уж нямаше нищо, обаче имало някакви проекти?

а после в същото мнение допълва:

...пак и като им гледам трафика на сайта от 22к дневно вече са на 9 к дневно време за да приключват от друга страна голям плюс ще се отвори пазар за по малките играчи на пазара...

Така, че кое от всичките е вярно?
 
От: От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

uphero - не се връзвай на автора на темата, той лъже. Другото обяснение е, че ни спестява част от истината.

В първото мнение казва, че няма пуснат сайт с трафик и не работи с акаунтите:



Във второто си мнение казва:



Значи уж нямаше нищо, обаче имало някакви проекти?

а после в същото мнение допълва:



Така, че кое от всичките е вярно?

абе ти си много *** бе братче кое от няма пуснат проект-сайт не разбра ти и крумов оглавявате класацията :shock: под пуснат се разбира оптимизиран рекламиран с трафик
 
От: От: От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

абе ти си много тъп бе братче кое от няма пуснат проект-сайт не разбра ти и крумов оглавявате класацията :shock: под пуснат се разбира оптимизиран рекламиран с трафик

За това си изказване заслужаваш червена ряпа.

"Пуснат" означава като напишеш или потърсиш даден адрес да ти се отваря страница с текст и картинки на нея.

"Пуснат" не означава неоптимизиран и нерекламиран.
 
От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

Ти виде ли пачките от магазино дето продаваше? Гранде? Значи изнудването е нещо нормално? 90-те ли сме?

Магазина ще го продам, не бери грижа скоро отварям втори физически и цента скача.

Изнудване няма има някакваи хора които пищят защото са получили писмо с някакви ала бала. Реално нито хостинг компанията е нарушила прават ви на потребител, нито се случило каквото и да е с проектите намиращи не сървъри стопанисвани от нея.

В каквито филми се вкарате сами, никой друг не може да ви вкара
 
От: От: От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

абе ти си много *** бе братче кое от няма пуснат проект-сайт не разбра ти и крумов оглавявате класацията :shock: под пуснат се разбира оптимизиран рекламиран с трафик

Ако има едно WP както мобилио не веднъж спомена дори и да ти е тестов може да минеш лимита. Начини много.
 
От: От: От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

абе ти си много *** бе братче кое от няма пуснат проект-сайт не разбра ти и крумов оглавявате класацията :shock: под пуснат се разбира оптимизиран рекламиран с трафик

Не знам дали оглавявам класация ама току що строши тъпомера
 
От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

С обиди и нападки няма да оправите нещата нито ще стигнете до разбиране на проблема ,а както цяло е интересен проблема и на всеки може да се случи . Отговора е вероятно в нещо елементарно .Едва ли тази компания ще тръгне да мами масово клиентите си ,те да не са някакви идиоти или случайни хора .Тук става за въпрос за образовани и интелигентни хора разработчици поръчващи хост. Като чета -"че съм изразходил процесорното време на два от хостинг акаунтите си ( които са максималните)" в същото време няма активни процеси от скриптове ми изглежда вероятно грешка на билинга на суперхост който отчита процесорното време ,или някой им инжектира в базата данни неверни параметри . Да не е забравен стар скрипт вкаран в безкраен цикъл изяждащ времето вътре в самия хост без да се отчита трафик ,не се сещам друго. Ако е стартиран файл скрипт в безкраен цикъл не позволява да се изтрие от хоста ,само след рестарт на PHP - примерно .
 
Да, случва се. Последно време ако си забелязал Хостинг секцията е пълно с подобни теми. Нещо много често и на различни хора започва да им се случва. :)

Като са такива умници, както пишеш, да сложат до ънлимита в плановете си на страницата и къде става не толкова ънлимитед. :) Или викаш те са умниците, пък някой все трябва и да е тъпия. :)
 
От: Суперхостинг ми пратиха честитка че съм превишил процесорното време

Аз получавам същите съобщения и взех решение да сменя доставчика на услуги... преминах към ХОСТ БГ и ползвам OpenVZ ... доволен съм за сега. Нямам съобщения че превишавам нищо а и там нищо не ми забраняват... мога да си правя каквото си поискам. Суперхостинг ме принудиха да взема това решение тъй като ми спираха сайта и губех пари. Сайта е www.cell.bg ... виждат че влизат потребители, значи имам и продажби, щом имам продажби и ставам голям... значи трябва да плащам повече на тях... буквално единия път ми спряха сайта за 6 часа, преди седмица ми спряха сайта за 3 дена ... решението е взето и работя по въпроса с преместването на сайта... такива буклуци не съм виждал... тва си е чист рекет ! Ако ме ядосат още малко ще напиша жалба до всяка една институция в страната и ще си използвам абсолютно всичките връзки да им дойде акъла. Момчето което е стартирало публикацията... виж хост.бг като не са тия , ще са другите ... се едно, всичките са едни и същи с тая разлика, че хост.бг не те пришпорват толкова долно...
 

Горе