Суперхостинг промоция -60%

xopacuo

New Member
Суперхостинг имат рожден ден днес, да са ни живи и здрави и да няма никакви грижи с хостинг, та в тази връзка -60% на хостинг плановете, подновявания, реселъри за ВПСите не съм питал :)
 
От: Суперхостинг промоция -60%

Благодарим за пожеланията! Ние също желаем на всички много успешни Интернет проекти. От наша страна, ще продължаваме да съдействаме, support- ваме и изненадваме! :)

Относно промоцията ни, тя е за 6 дни, тъй като навършихме 6 години и включва 60% отстъпка за всеки хостинг план (Linux и Windows). За реселърските хостинг планове, отстъпката е от 26%. Промоцията е валидна както за нови услуги, така и при подновяване и важи за нови и настоящи клиенти. Повече за условията на промоцията, можете да намерите тук: http://www.superhosting.bg/web-hosting-page-promotions.php

За VPS- ите все още са в сила по-ниските цени с над 30% за всеки от плановете. Повече можете да намерите тук: http://blog.superhosting.bg/vps-hosting-best-prices.html
 
  • Like
Реакции: Test
От: Суперхостинг промоция -60%

В промоцията влиза ли и безплатният Adwords ваучер?
 
От: Суперхостинг промоция -60%

Благодарим за пожеланията! Ние също желаем на всички много успешни Интернет проекти. От наша страна, ще продължаваме да съдействаме, support- ваме и изненадваме! :)

Относно промоцията ни, тя е за 6 дни, тъй като навършихме 6 години и включва 60% отстъпка за всеки хостинг план (Linux и Windows). За реселърските хостинг планове, отстъпката е от 26%. Промоцията е валидна както за нови услуги, така и при подновяване и важи за нови и настоящи клиенти....
Доколкото разбирам, промоцията важи само за 12 месечен период?
 
От: Суперхостинг промоция -60%

Да, така е, но ще те открехна на един малък трик, който ще ти позволи да подновиш за повече време с 60% отстъпка. Поръчваш за една година, плащаш и изчакваш малко. После пак влизаш да подновяваш и ще видиш, че можеш да подновиш за още една година пак на 60%. Към момента това работи.
 
От: Суперхостинг промоция -60%

Хехе. Освен да пробвам. Не че не съм платил за 3 години напред де,
ама съм толкова доволен от тях, че ще взема да си платя за още :D
 
От: Суперхостинг промоция -60%

:D

Обща сума 104.40 BGN
Описание СуперХостинг.БГ-Хостинг услуги
Платежен инструмент
Статус на плащане Плащането е извършено успешно

Имам 1400 дни докато ми изтече хостинга при тях :D

СуперХостинг
Изтича на
05.08.2015
Остават 1397 дни.
 
От: Суперхостинг промоция -60%

Абе, защо бързате? Догодина, по тази логика отстъпките ще са 70 %. :beer:. Подновете само за 12 месеца!
 
От: Суперхостинг промоция -60%

Абе, защо бързате? Догодина, по тази логика отстъпките ще са 70 %. :beer:. Подновете само за 12 месеца!

По твоята покъртителна логика, след 5 години ще ти дават пари от Суперхостинг, за да си подновяваш услигите, така ли?

P.S. Аз поднових само за една година, ей така да се запиша в промоцийката :D или май да изхарча едно бързи 100 лева :D
 
От: Суперхостинг промоция -60%

Да, @mhx, в стъпка 3 (Други услуги) при поръчка за нов хостинг план за период равен или по-дълъг от 12 месеца, можете да изберете и добавите "Безплатен ваучер за реклама в "Google AdWords"". Спрямо избрания хостинг план, ваучера е съответно със стойност 50 лв. (СуперСтарт) или 100 лв. (СуперПро и СуперХостинг).
 

Горе