Суперхостин ми искат 129.75 лв. за подновяване на .store. Варианти?

slavchev

Well-Known Member
Нещо ми се струва доста сбъркано да искаш 130 лв. за подновяване на домейн, който при регистрация предлагаш на цена от 7.75 лв. И то е така от повече от година.
 
Трансфер някъде, примерно в namesilo подновяване е 44 долара
 
Аз го купих не заради разширението, а заради самия домейн. Обаче цената за подновяване е абсурдна. За такова измислено разширение да искаш толкова пари...
 
Нарича се маркетинг. Вземи този евтин хостинг план и безплатен домейн и ми ела до година при подновяването. Суперите, ИСН и другите такива са царе на това. За жалост много лапат, но има и такива дето си ходят като цветари от хостинг на хостинг с купона при първа регистрация. навици.
 
Нещо ми се струва доста сбъркано да искаш 130 лв. за подновяване на домейн, който при регистрация предлагаш на цена от 7.75 лв. И то е така от повече от година.

Така е с новите TLDs, то си е цяла наука(схема) при тях.
Ако държиш на домейна може да го прехвърлиш в Алибабаклоуд, в момента те са с най-евтин трансфер - 19$, подновяването пак толкова.
 
Така е с новите TLDs, то си е цяла наука(схема) при тях.
Ако държиш на домейна може да го прехвърлиш в Алибабаклоуд, в момента те са с най-евтин трансфер - 19$, подновяването пак толкова.
А как става прехвърлянето, че до сега не съм го правил? Трябва да изчакам да изтече домейна ли?
 
А как става прехвърлянето, че до сега не съм го правил? Трябва да изчакам да изтече домейна ли?

Не. При всички положения преди да изтече.

Опит със алибаба нямам, защото не съм ги ползвал , ама при всички е почти еднакво.

Правиш си профил в алибаба

После най-вероятно тук:
И следваш стъпките.

От суперхостинг ще ти трябва AUTH код-а, който ще ти бъде поискан в някоя от стъпките в алибаба-то.
 

Горе