Продава се: Супер Активен Instagram акаунт с над 130к последователи

Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте на всички! :)
Имам Instagram акаунт който е от 2013 година, никога не са използвани ботове, абсолютно всички последователи са реални на 100%.
Цената е 0.024 доларов цент на последовател
това е профилът https://www.instagram.com/wildplanetinsta/
За който разбира, инвестицията определено си заслужава, и то МНОГО!
Който има интерес да пише, ще му изпратя всичко от което се нуждае , статистики и т.н.
 
Колега,

Защо се мъчиш с тези сложни сметки, напиши си исканата цена и чиста работа.

В момента си обявил цена от $31.2 - и все си мисля, че не това е цената, която търсиш.

Постоянно се виждат тук такива обяви.

1 долар има 100 цента
1 лев също има 100 стотинки

Като обявите цена 0.024 цента или съответно стотинки:

0.024 * 130 000 = 3120 цента, което трябва да разделим на 100 за да получим цената в долари или лева
 
Правилно смятате... числото което излиза е в долари 0.024 * 130 000 = 3120 долара ( не цента )
 
Тоест ако профилът се купи с последователите които са в момента цената ще бъде 3151 $ или 5502 лв
 
Профилът го купих преди 1 месец.. нямам време да го развивам и затова го продавам.
Предишният собственик каза че са му писали доста хора за да рекламира други профили.
 
Лично аз не съм вадил пари досега ( за този 1 месец ) ..мислих да го развия да стане доста известен профила и тогава да правя постоянно реклами.. но така се получиха нещата че в момента не разполагам с време за да мога да го развивам.....
 
Лично аз не съм вадил пари досега ( за този 1 месец ) ..мислих да го развия да стане доста известен профила и тогава да правя постоянно реклами.. но така се получиха нещата че в момента не разполагам с време за да мога да го развивам.....
Въпросът ми не е случаен, просто не виждам възможност за възвращаемост на почти 6к лева от инстаграм профил в рамките на 1 година.

За който разбира, инвестицията определено си заслужава, и то МНОГО!


Може би аз не разбирам от инвестиции ...
 

Горе