Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

за това го харесвам аз този форум
може хем да научим нещо пък може и да "оцелеем щото се смеем" нали 8)
то вие така си посрещате новите членове ама понякога прекаляване наистина
 
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

stop
user_online.gif

ей тарикат айде направи го сайт като ютубе или вбокс? ти незнам но май не си чувал за СЕлО според теб гугъл ще четели 7 като Т ?

Не но с удоволствие бих присъствал на някой урок по "СЕлО"
 
Последно редактирано:
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

еми ако поогледаш лесно се прави
зимаш си един домейн, може и субдомейн някъде
слагаш един Wordpress и почваш секи ден да заливаш и да пълниш кеша на Гугъл със "seo-то е много яко нещо, сега това е моя блог за seo Тук ще споделям моя seo опит и ми се иска да излизам на първо място при търсене на seo"

и така секи ден

има поне 2000 "сео оптимизатора" вече


после ако някой ден дай боже имаш клиент
слагаш му и на него един Wordpress и му казваш
Ся тука пиши секи ден пиши кви яки чорапи продаваш
 
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

еми ако поогледаш лесно се прави
зимаш си един домейн, може и субдомейн някъде
слагаш един Wordpress и почваш секи ден да заливаш и да пълниш кеша на Гугъл със "seo-то е много яко нещо, сега това е моя блог за seo Тук ще споделям моя seo опит и ми се иска да излизам на първо място при търсене на seo"

и така секи ден

има поне 2000 "сео оптимизатора" вече


после ако някой ден дай боже имаш клиент
слагаш му и на него един Wordpress и му казваш
Ся тука пиши секи ден пиши кви яки чорапи продаваш
ми в общи линии има няма така се праи :twisted::D:D
 
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

под сериозна има в предвид някой будала да му даде 1000 лв за домейна защото е "уникален" "супер домейн за аукцион сайт" все пак ... моля ти се
 
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

Домейна е готин и може да се изгради марка, за 1000 лева никои не е говорил, даже до сега не бях споменавал цени, но реших да кажа колко очаквам от домейна!
 
Последно редактирано:
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

Домейна е готин и може да се изгради марка, за 1000 лева никои не е говорил, даже до сега не бях споменавал цени, но реших да кажа колко очаквам от домейна!
ако смяташ,че домейна ти е готин, и си струва парите, пусни го през седо-то,или през тднам.тук едва ли ще го продадеш за 100 лева/цената си я обявил 2 поста по-горе/.
лично за мен заместването на 7 с "т" никак не ми звучи убедително.числата 2 и 4 са конвертируеми понеже заместват предлозите до/to/,за/for/.Седим би могло да се използва ,но не и в средата на дума/на домейн/,а в началото,или края--> 7sin-например
пак казвам ,това си е лично мое мнение
 
От: Супер Домейн за Auction Сайт - 1 дума!!!

По-добре регни някво домейнче пак такова ама на тематика Counter-Strike или чат,icq,skype ;) много тийнчета ще се навият :D
 

Горе