Супер евтини виртуални сървъри.

От: Супер евтини виртуални сървъри.

Явно още са на някаква промоция, понеже за $5 получаваш 2 пъти повече рам, хард и bandwidth от това, което пишеше на сайта. Първо реших, че нещо се бъгва ама гледам и че колегата alex.atanasov е със същите параметри.
За тия пари се е утепало, аз съм много доволен :)
 
От: Супер евтини виртуални сървъри.

Колега, промоцията нашата с Атанасов която ползваме има линк към нея в предния ми пост. В момента имат и 40% намаления от другите цени, пак за докато в жив сървъра. Виж отново предния пост, в линка най-отдолу има връзки мън тях промоции.
Има голям избор от ОС-и, поддръжка не предлагат (няма да има кой да помага ако си оклепате сървъра), има архиви, мониторинг и други такива. Цялата покупка с активирането трае по-малко от 5 минути и сте в играта. До момента нямах много време да си донастроя сървъра, но имам усещане че ще имам проблеми с repartition-а които искам да му направя - tmp папката от делен дял.
 
От: Супер евтини виртуални сървъри.

Дам, видях го линка, само че след като вече бях взел такъв за $5 да тествам. Доколкото схванах в момента ако си вземеш vps от $5, получаваш такъв, който извън промоцията струва $15.
Чудех се, ако след време реша да мина на по-горен план, примерно $15, дали параметрите ще са по-добри от сегашните за $5 от тая промоция...
 
От: Супер евтини виртуални сървъри.

xenvps.us

познавам го пича разбира си от работата сървъра е в бургас и се вижда навсякаде, тествал сам го нямам оплаквания

които иска мое да го пробва и гарантирам че не е фалшив
 
От: Супер евтини виртуални сървъри.

Еми... случи се, VPS-а ми умря :D

Тъпото е, че уж бях сложил само тестови сайтове на него, ама нали съм прост, си преместих и ДНС сървъра там, та сега като умря ми паднаха и другите сайтове :D :D :D


А какво стана - незнам. Гледам сайта го няма, влизам във VPS конзолата - пише, че е Offline - boot, reboot - нищо не помага. Писах им тикет преди около час и още не са отговорили.
Ще пиша като има развитие, ама явно не са много надеждни.
 
Последно редактирано:
От: Супер евтини виртуални сървъри.

Да не те отчайвам,но аз преди три дена си поръчах VPS при тези (хубавци). Получих си писмото с днните за VPS .Да ама нищо не работи и така през 24 часа им пращам тикет,3 до сега и нито един отговор.:mad:
 
От: Супер евтини виртуални сървъри.

Още едно доказателство че безплатен обяд няма. Аз все още нямам никакви проблеми, работи добре и не е спирал досега. Днес тъкмо мислех да метна още два сайта на него, ама май ще си продължа хостинг плана още 2-3 месеца и през това време ще наблюдавам тези.
 
От: Супер евтини виртуални сървъри.

Изтече им лиценза за cPanel на тези пичове.
Една справка показа, че са използвали тестов лиценз за 45 дена. x_x

Яко се прецаках, не е истина! :(
И пак няма отговор ... направиха си парите пичовете и това беше ...
 
От: Супер евтини виртуални сървъри.

Аз ги репортнах в Paypal.Не съм за 5 долара ама аман от тарикати.:mad:
 
От: Супер евтини виртуални сървъри.

Dear Customer
Over the last week BurstNet have pulled several servers with reasons due to abuse and other issues un be known to us. All servers have been paid for in full however these servers remain offline. We have contacted BurstNet on several occasions regarding their actions and to do our best to get these server back online. We have not had a single reply from them.
All I can suggest at the moment is to submit a paypal claim for a refund to be issued. Due to the nature of Unmanaged vps servers / hosting services this excludes a backup solution or options we can not be liable for data lose.
We are incredibly sorry things have turned out the way they have but the circumstances around the problem is completely out of our hands. We shall put this down to a business stunt on their behalf to do with compertition ( offering the same service )
Under no circumstances have we been out to scam and do people out of money. The issues around this problem is purely as described in this email.
Kind Regards,
ServerWOW

Вижте какво получих на пощата си днес :)
 
От: Супер евтини виртуални сървъри.

И аз го получих това. Спрели им сървърите дрън дрън - чисти скамери :D
Обаче репортнах в пейпал транцакциите, едната ми я refund-наха, другата още се разглежда.
 
От: Супер евтини виртуални сървъри.

И при мен се получи такова писмо. С моя сървър няма все още никакви проблеми. Само от цялата схема, не ми стана ясно - ще продължават ли с услугата си или...? То ясно че няма да го подновя следващия месец де, но все пак.
Поразтърсих се малко из нет-а и намерих други два варианта за VPS които също не са скъпи:
http://burst.net
http://www.zestservers.com/vps_hosting.html

Този първия е от центъра където уж са колокирани ServerWow, а втория е някакъв европейски. Ако някой знае и други подобни бюджетни може да ги сподели ;)

P.S. Не съм пробвал нито един от двата все още.
 
От: Супер евтини виртуални сървъри.

И аз го получих това. Спрели им сървърите дрън дрън - чисти скамери :D
Обаче репортнах в пейпал транцакциите, едната ми я refund-наха, другата още се разглежда.

като ги репортна какво писа точно ;) че и аз имам при тях ама нещо не мина номера

*************************************************

упс сега погледнах върна ли са ми паричките :Д

***************************************************
 
От: Супер евтини виртуални сървъри.

Хм днес и моя VPS умря :) - я споделете къде репортвате, за да ви върнат парите.
 
От: Супер евтини виртуални сървъри.

Хехе добре дошъл в клуба :D

В Resolution Center има един линк Report a Problem и после - Report a transaction problem.

Днес получих още един мейл обаче, че втората транзакция немогат да ми я върнат, понеже тия нямали пари в пейпала :S
 
От: Супер евтини виртуални сървъри.

Хехе добре дошъл в клуба :D

В Resolution Center има един линк Report a Problem и после - Report a transaction problem.

Днес получих още един мейл обаче, че втората транзакция немогат да ми я върнат, понеже тия нямали пари в пейпала :S

Благодаря :)
 
От: Супер евтини виртуални сървъри.

Ха, на мен преди няколко дни ми писаха че са инициализирали транзакция за връщане но все още пари нямам върнати. Явно затова и мен не са ми ги върнали все още. Обаче тия от ServerWOW са нагли, пратиха ми фактура за плащане за следващия месец за VPS-а :D Как не съм в USA да им одръстя дупето по съдилища за 5 долара.
 

Горе