Продава се: Супер изгодна банерна реклама в два сайта

nikste

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Предлагам оферта само за един клиент за банерна релама в два мои сайта.

Понеже нямам много реклами по тях, а на ден се посещават от около 400 човека предлагам следната реклама за период от 1 година:
- банери на най-видните места във всички страници на сайтовете
- изготвяне на банерите в нужните размери
- месечни посещения - около 12 000 уникални човека
- период на реклама - през цялата 2020 година - 365 дни
- и двата сайта са много стари - на 13 и 15 години!!

Цена: 480 лева, което прави по 40 лева на месец. Супер изгодна цена!!

Плащане: по ePay или банков път

За още информация пишете на лично.
 
Местата за реклами са запазени за потребител на форума.

Благодаря за интереса!
 
Има свободна позиция за един сайт. За повече подробности пишете на лично.
 
Цената е все още само 480 лева на година за банери на най-видните места в два мои стари сайта.
 
Има свободно място само за един сайт. Пишете за повече подробности.
 
От понеделник има свободно място. За повече въпроси пишете или се обадете по телефона.
 
Здравейте колеги,
Пиша като настоящ адресат на услугата, предлагана от колегата. Разбрахме се за банерна реклама на ротационен принцип на 2 мои сайта. Излишно натъртих, че искам единия банер да не се индексира в Google, защото сайтовете му не са с добри показатели. Хубавото е, че е разбран и гъвкав що се касае за плащането.
Обаче ...
- Засега от тези 12 000 посещения, които обещава аз не съм видял дори 1%. Да кажем, че е минало малко време.
- Не всички банери са готови и разположени, макар че трябваше да са, по уговорки.
- Тези, които са разположени и за които бях написал, че не искам да се индексират, се индексират.
След като свършат 6те месеца, за които съм платил, ще напиша детайлно становище за предлаганата услуга. Но ако нещата не се подобрят, критиката ми няма да го подмине и още 1 човек ще влезе в ЧЕРНИЯ СПИСЪК
Имам репорти за посещенията, както и архив на чатовете, така че всяка една моя дума мога да я подкрепя с доказателство.
Ще се радвам след 6 месеца този мой коментар да излезе напълно погрешен.
 
Привет на всички,
Обещах да пиша, за да са наясно евентуални нови клиенти на колегата nikste за какво става въпрос.
Е, става въпрос за въздух под налягане. От личен опит това мога да кажа. 240 лв му дадох преди почти половин година. Не получих нищичко. Ама нищичко от него. Обеща 12 000 посещение. Не съм видял и 120 от обещаните. Закъснения, оправдания, криене и т.н. Подканих го да си помисли как ще се реваншира. Нямам отговор и до днес. Но иначе той си пуска нови темички, че прави и сайтове. Аз лично не бих му гласувал доверие. Всеки сам си решава.
 

Горе