Супер начинавщ

ivan_hell

New Member
Здравейте,тези дни останах без работа и ми остана време да се поровя из интернет за някакви алтернативи,така попаднах на този форум.Невероятно е човек да печели без да се сблъсква с пречките в нашата българска действителност.Аз със сигурност съм по възрастен от вас ,но имам желание да се науча имам и син ,който е на 11 години бих желал в бъдеще да се занимава с нещо подобно ,което да не ограничава неговата свобода.Молбата ми към хората с опит в тази свера е, ако може да ме опътят към някакви материали ,които описват всичко стъпка по стъпка и приблизително колко време и средства са необходими да се стартира.Благодаря предварително.
 
Добре дошъл във форума. Доколкото разбирам с афилиейт маркетинг искаш да се занимаваш. Материали, които да описват абсолютно целия процес стъпка по стъпка няма, всеки минава по свой път, събирайки парченца от тук и там. Поне в началото ще са ти нужни познания по SEO, добър английски и малко HTML. Инвестициите не са големи: домейн и хостинг като за начало. Един домейн е към $10 на година (изполвай купони за отстъпка), качествен хостинг е между 5 и 10 долара на месец. Някои афилиейт програми осигуряват хостинг. Ако ще се занимаваш сериозно, а няма да се откажеш след 2 седмици - купи си свой собствен хостинг (ако се затрудняваш с избора, драсни едно лично съобщение). Започни да се ограмотяващ по SEO от тук.
 

Горе