Счетоводител

alex.dm1

New Member
Здравейте :)

Съвсем нова съм във форума. Реших да опитам с онлайн магазин и вече се срещнах със счетоводител, който ми препоръчаха като много добър. Но от разговора разбрах, че тя има само един клиент с онлайн магазин, което не ми прозвуча обнадеждаващо. В същото време ми иска 250лв на месец, което в предвид че тъкмо започвам, ми се струва мноого.

Може ли да споделите колко е нормално да се плаща на счетоводител на месец за онлайн магазин и дали според вас е проблем това, че няма много опит с такива клиенти.

Благодаря
 
нормална софийска цена, за регистрирана по ддс фирма с поне 1 служител и международна дейност - разбирай доставки от Китай примерно и продажби в България и тук таме в еврозоната. Ако си човека фирма и нямаш региттрация по ддс и счетоводителя няма да те занимава с митници може да се намери и по-евтино.
 
нормална софийска цена, за регистрирана по ддс фирма с поне 1 служител и международна дейност - разбирай доставки от Китай примерно и продажби в България и тук таме в еврозоната. Ако си човека фирма и нямаш региттрация по ддс и счетоводителя няма да те занимава с митници може да се намери и по-евтино.
Колегата изглежда лъже като сливенски чорбаджия, но има логика в думите му:)
 
Няма нищо нормално в цената, ако фирмата е току-що регистрирана и очевидно едва ще започва дейност то не повече от 100 лв, а според мен и под 100 може да се намери читав.
Пиши на разни счетиводни къщи да видиш какво ще ти предложат те.
 

Горе