Счетоводство или website / front-end-developer ?

От: Счетоводство или website / front-end-developer ?

10 години учих счетоводство, 5 години работих..... много искам сега да съм на твоето място и тепърва да избирам :)
със сигурност няма да повторя!
Вярно, че Варна и София са несравними откъм заплащане и условия, но дори и парите да са добри, вярвай ми нервите са много! Освен изнервен, притеснен от всички схеми, в които си набъркан, с всяка следваща година стаж се доближаваш до откачането.
Може би моето мнение просто е такова, занимаваш се с батаци за милиони, със смешна заплата от 3 цифри, може би е и въпрос на психика- не е за всеки, но станах свидетел как доста хора се побъркаха и си заговориха сами....
 
От: Счетоводство или website / front-end-developer ?

10 години учих счетоводство, 5 години работих..... много искам сега да съм на твоето място и тепърва да избирам :)
със сигурност няма да повторя!
Вярно, че Варна и София са несравними откъм заплащане и условия, но дори и парите да са добри, вярвай ми нервите са много! Освен изнервен, притеснен от всички схеми, в които си набъркан, с всяка следваща година стаж се доближаваш до откачането.
Може би моето мнение просто е такова, занимаваш се с батаци за милиони, със смешна заплата от 3 цифри, може би е и въпрос на психика- не е за всеки, но станах свидетел как доста хора се побъркаха и си заговориха сами....

Де да знам, аз от 25 г. се занимавам със счетоводство, ама още не си говоря сам, а и за напред нямам намерение да го правя.
Всичко е въпроса на лични качества и организация на работата. От години не ми се е случвало да стоя по нощите, отдавна не се изнервям от всичките неразбории, а схемите в които можеш да се набъркаш - това зависи единствено от тебе
 
От: Счетоводство или website / front-end-developer ?

В началото на темата бях споменал, че може да ходя на състезание по счетоводство в София. Е, вече със сигурност ще ходя. Вчера успях да се класирам. Надявам се на добро представяне на националното. :) Благодаря ви, че участвате в темата, всяко мнение ми е от полза.
 

Горе