Събирам Guild от Фотошопери за един проект.

Happy George

Active Member
Здравейте! За първи път пиша в този форум и най-вероятно си личи (може би не съм уцелил раздела). От няколко месеца се занимавам с WP и PC. Имам идея с която могат да се вадят допълнителни доходи и то за няколко часа на ден. Става въпрос за правене на Банери, Youtube backgrounds ии логота на игри.

Ще питате ,защо на игри? - Отговора е лесен ,защото милионни хора по света играят игри и като говорим за игри ,говорим за наистина сериозни игри от сорта на World of Wacraft , League of Legends , Dota и т.н. Имам по- малко от няколко седмици опит в това да правя Банери на уоу за играчи. Както може би повечето от вас знаят ,че всеки герои в WOW е сам за себе си уникат. Това прави интереса към такива банери доста голям ,всеки един уоу играч би искал да има банер с неговото име и герои. В началото всичко тръгна като един приятел ме помоли да му направя банер ,2 седмици по късно в пайпал акаунта ми повече от 100 евро. Имам идея за такъв сайт на правене на банери + нещо повече(което ще запазя за себе си до момента когато не съм сигурен в хората с които ще работя).
Нещата стоят така ,колкото по-добър сте с фотошоп толкова повече парички може да извадите,а аз лично не съм доста добър с фотошопа! : )))

Аз търся парт с добри познания във фотошоп и програмите за лайф стреам. Допълнителни познания в средата на гейминга (като цяло) е полезна.

Банери ,които правя: Darkken Hunter.jpg Priest Undead.jpg T5 Lock.jpg Desert.jpg
 
От: Събирам Guild от Фотошопери за един проект.

Имали ли луди да играят "УОУ"????
 
От: Събирам Guild от Фотошопери за един проект.

Ами както се знае уоу държи рекорда за най-много играчи онлайн ,мисля че бяха 10 милиона ... съмнявам се да няма луди значи : )))
 
От: Събирам Guild от Фотошопери за един проект.

Youtube backgrounds няма смисъл да правиш защото до броени дни всички канали минават на дизайна "One channel". Така че можеш да се насочиш към правене на банери за новия дизайн. Определено ще има голямо търсене.

Банерите, които си показал за какво точно служат? Да си рекламират героите с тях ли?
 
От: Събирам Guild от Фотошопери за един проект.

Предимно да, един от последните банери ,които правих беше за един доста известен играч и беше за файсбоок фен страницата му,но вече там добавих име,twitch acc. Повечето ги ползват за по форуми.
 
От: Събирам Guild от Фотошопери за един проект.

Колко пари върви един такъва банер ?
 
От: Събирам Guild от Фотошопери за един проект.

Ами горе долу 5 евро на баннер ,много е относително като цяло : )))
 
От: Събирам Guild от Фотошопери за един проект.

един милион, два милионa, три милионa, четири милионa, пет милионa , схващаш ли?? :)) Че това с милионните хора ми дойде в повече :lol:
Личи си, че за пръв пишеш тук - идваш и си даваш идеята. Не прави така никога повече :) Вярно е, че тука повечето са приятелски настроени, но все ще се намери някой пикляш с повече пари или опит, или и двете, и ще си видиш идеята реализирана след 2 дни.
Интересни банери :) Според мен, за да взимаш 5 евро или ги правиш за не повече от 10 минути, или просто не си уважаваш труда :) Проверил ли си дали във файвър (fiverr.com) няма вече същата услуга за 5$ ?
Дори и да не намериш партньори - действай!!! Имаш идеята, виждаш че работи, т.е всичко е наред!! ДЕЙСТВАЙ!!
Желая ти успех!
 
От: Събирам Guild от Фотошопери за един проект.

Моко ,благодаря ти за казаните думи !!! Оценявам го!
 
  • Like
Реакции: Moko
От: Събирам Guild от Фотошопери за един проект.

Проверил ли си дали във файвър (fiverr.com) няма вече същата услуга за 5$ ?

Дори и да има същите услуги във Fiverr това не му пречи да пробие. Всичко е до популяризирането на услугата. Конкуренцията е маловажна. Казвам го от опит.
 
От: Събирам Guild от Фотошопери за един проект.

......................
 
Последно редактирано:

Горе