Събиране на фирми със сайтове

ops5

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

търся човек да помогне за създаване на списък от фирми с техните сайтове. Условията за фирмите от списъка са три:

- да имат някакъв адрес в София, т.е. не е задължително да са софийски фирми, но да имат или офис, или магазин, или склад и т.нат. в София;
- да са от определена сфера, списъка на които е сравнително разнообразен и обширен - шивашки фирми; печатници; учебни центрове; фитнеси; спа центрове; детски центрове; адвокати; ЧСИ; нотариуси; фирми за дограма; фирми за събиране на вземания; заложни къщи; лизингови и кредитни институции; логистика; фирми за внос, производство и търговия на дрехи, играчки, парфюмерия, домашни потреби, техника, ВиК материали, книги, паркети, килими, тапети, платове, врати, щори, рафтове и стелажи, асансьори; кол центрове; радиа, тв и печатни медии; козметични салони; счетоводни фирми; софтуерни фирми; охранителни фирми; преводи и легализация; сервизи на всякаква техника;
- фирмата да има сайт;

Най-общо ми трябва една екселска таблица с 3 колони - категория, име на фирма и сайт. Ако някоя фирма присъства на различни редове с два или повече сайта (по-стар и по-нов например), ще бъдат зачетени, като една фирма. Или различни юридически лица с общ сайт също ще бъдат зачетени, като една фирма.

Заплащането за една фирма е 0,08лв по банков път. Минималния списък от събрани фирми трябва да е 3000 броя. Максималния списък, който в момента ще бъде заплатен е 10000 фирми и при интерес в бъдеще ще потърся отново същия човек за възлагане на поръчката. Ще очаквам от наетия да събере поне 500 фирми за максимум 2-3 дни, за да покаже сериозните си намерения.

Нямам нищо против относно предложения за по-добро заплащане с аргументи за по-качествена и бърза работа, както и разумни корекции по предложението. Планирам две плащания - на 500-те броя и след това на минимум 3000. И двете плащания ще бъдат направени след проверка на някаква случайна извадка от списъка. Надявам се процента фирми неотговарящи на условията да е максимум 1% от списъка.

В случай, че има желаещи, ще помоля за ЛС и да се посочи срок за изпълнение на списък от 500 и 3000 фирми. След изпълнение на поръчката наетия може да се чувства свободен да продаде на някой друг списъка или част от него. Вярвам, че ще има и други заинтересовани от подобни списъци.
 
Последно редактирано:
От: Събиране на фирми със сайтове

Защо не купиш готов браншов каталог с фирми, мейли, сайтове и данни за контакт? Има такива, продават се и са точно в екселски формат. После само си отсяваш тези, които са от София. Толкова ли има смисъл да преоткриваш колелото...
 
От: Събиране на фирми със сайтове

Защо не купиш готов браншов каталог с фирми, мейли, сайтове и данни за контакт? Има такива, продават се и са точно в екселски формат. После само си отсяваш тези, които са от София. Толкова ли има смисъл да преоткриваш колелото...

Не съм търсил кой знае колко, но списъците, които съм видял не отговарят съвсем на изискванията ми.
 
От: Събиране на фирми със сайтове

Темата може да се приключи. Намерен е човек. Благодаря на всички за вниманието.
 

Горе