Събитие в G+

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0
От днес има нова функция в Г+. Организиране на събития. Реших да я тествам и организирах едно такова. Оставм с приятно впечатление от активността на хората и се надявам в близко бъдеще това да стане още един инструмент за набиране на трафик, клиенти и съмишлиници за нашите сайтове. Хората, които се интересуват от политика, новини (световни и от България) каня да се включат в събитието ТУК. Тъй като услугата е все още на експериментален етап не зная какво да очаквам, но нали сме предприемачи все пак.. Можете да споделяте идеи, линкове с интересни новини, мнения по горещи теми.. Надявам се да е полезно за всички..
 
От: Събитие в G+

От днес има нова функция в Г+. Организиране на събития. Реших да я тествам и организирах едно такова. Оставм с приятно впечатление от активността на хората и се надявам в близко бъдеще това да стане още един инструмент за набиране на трафик, клиенти и съмишлиници за нашите сайтове. Хората, които се интересуват от политика, новини (световни и от България) каня да се включат в събитието ТУК. Тъй като услугата е все още на експериментален етап не зная какво да очаквам, но нали сме предприемачи все пак.. Можете да споделяте идеи, линкове с интересни новини, мнения по горещи теми.. Надявам се да е полезно за всички..

:) Преди малко ми скъсаха мейла с съобщение за някакво събитие.
 
От: Събитие в G+

:) Преди малко ми скъсаха мейла с съобщение за някакво събитие.

Явно трябва да прегледам настройките за да не направя и аз подобна грешка..
 
От: Събитие в G+

Явно трябва да прегледам настройките за да не направя и аз подобна грешка..

Пристигнаха ми три мейла по повод твоето събитие :)
Успех!
 
От: Събитие в G+

Човече, направо ме разби с това събитие! :)
Всяка промяна по дата, час и тн праща нов мейл. Нещо не открих опцията "Не" относно посещението, а само "Да" и "Може би", на което мисля се дължи активността, за която говориш....
 
От: Събитие в G+

На мен от снощи G+ ми се отваря страшно бавно и натоварва яко процесора. Това е предимно с Хром, при Опера-та е малко по-добре. Някой забелязал ли е такова нещо?
 
От: Събитие в G+

Човече, направо ме разби с това събитие! :)
Всяка промяна по дата, час и тн праща нов мейл. Нещо не открих опцията "Не" относно посещението, а само "Да" и "Може би", на което мисля се дължи активността, за която говориш....

Баси, няма да барам повече нищо... не успях да открия в настройките, как да не праща мейл ...
 
От: Събитие в G+

Не се шашкай! :|
В крайна сметка, щом се абонираме и следваме страници, групи, хора и кръгове е повече от ясно, че ще получаваме мейли. В случая е нещо ново и всяко инфо и фийдбек за това как функционира ми се струват полезни за споделяне.
 
От: Събитие в G+

Открих от къде се премахват известията и поканите Настройки1.png

и после

настройки.png

Това обаче всеки от собствения си профил ми се струва, че е нужно да го направи... Не се шашкам Линета неприятно ми е да тормозя колеги. Зная как аз се дразня и нервирам когато 100 път едно и също нещо получа по пощата, а чакам нещо важно.. :)
 
От: Събитие в G+

Е, аз само коментирах, без лош умисъл. То беше ясно, че все някой ще го подхване за тестове това чудо :)
 

Горе