Събмит в БГ директории

s33d

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Събмит в този списък с директории : dobavi.hit.bg/
Цена - 10 лв.
Плащане през ePay
Срок за събмитване - 2 дена. Ако има желаещи - ЛС :)
 
От: Събмит в БГ директории

Само предупреждавам, че в 1/3 от този списък сайтовете, не отговарящи на тематика или категория, ще бъдат изтривани без право на обжалване (бан по url в цялата база). Зачестиха оплакванията от модератори, че напоследък се събмитва без оглед на спецификата на директориите (топовете, мрежите и т.н.), което губи излишно време за преглед и триене.
 
От: Събмит в БГ директории

Може би не съм се изразил правилно... аз ги събмитвам, а не търся човек,а отностно поста на страна, аз лично съм събмитвал 2 сайта до сега в тези директории и съм нямал никакви проблеми, а дори доста помагат за изкачване в гугъл ;)
 
От: Събмит в БГ директории

Може би не съм се изразил правилно... аз ги събмитвам, а не търся човек,а отностно поста на страна, аз лично съм събмитвал 2 сайта до сега в тези директории и съм нямал никакви проблеми, а дори доста помагат за изкачване в гугъл ;)

Ами то за това се пише подробно.
И мога да ти кажа,че голяма част от директориите dobavi.hit.bg са за фирмени сайтове. И явно не си добавил като хората доста от тях.
Аз също съм добавял не веднъж в директориите от там!
И мога да ти кажа,че има много по-големи и по-добри директории, които не са в този списък.
 
От: Събмит в БГ директории

а отностно поста на страна, аз лично съм събмитвал 2 сайта до сега в тези директории и съм нямал никакви проблеми, а дори доста помагат за изкачване в гугъл ;)
Нямах предвид никого персонално, просто описвам често срещана ситуация при събмит. Ще дам конкретен пример:
Имаш клиент, който ти поръчва да му събмитнеш блог за отслабване. Събмитваш го наред от списъка, без да се съобразяваш, че някои каталози, директории или класации са специфични по тематика и примерно му пльосваш сайта за отслабване в класация за имоти. Предупреждението е, че не само ще бъде изтрит от тази класация, но ще бъде изтрит с едногодишен бан по url и от класация за медицина, където поначало този блог би намерил място, ако не бяха ползвани спам-методи.
 
От: Събмит в БГ директории

Амии за момента в пей пал не ми върши работа, айде смъквам на 5 лв. за първите петима.
 

Горе