Събмит в директории и социални мрежи.Публикуване на обяви.Статии на спортна тематика.

vexxx

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте! Реших да пусна тема, в която да предложа услугите си, тъй като в момента ми трябват малко пари.Ето и услугите, които предлагам:

- Събмит в директории
Мога да използвам мой или ваш списък за български или английски директории.Също така приемам и повече от 1 описание и заглавие за сайт.Цената е 0,07лв. на директория.Ако желаете, мога да давам и репорт със скрийншотове от добавянето.

- Събмит в социални мрежи
Отново мога да ползвам мой или предложен от вас списък за български или английски социални мрежи.

- Публикуване на обяви

- Писане на статии на спортна тематика и спортни прогнози
Интересувам се и мога да пиша статии за всякакви видове спорт.По-голямата част от прогнозите, които пиша са за футболни и тенис мачове, защото това са двата спорта, които следя най-отблизо.При интерес мога да ви пратя линк за писани и превеждани от мен статии и прогнози.

Предпочитам да получавам плащанията в ePay, но ако нямате възможност, приемам и PayPal и moneybookers.Начините, по които можете да се свържете с мен, са чрез ЛС тук или на скайп veli4567.
 
Последно редактирано:
Re: Събмит в директории и социални мрежи.Публикуване на обяви.Статии на спортна темат

Цени? .
 

Горе