Съвети за промени в блога

IvoMirchev

Member
Здравейте!
Не знам дали тук е точното място, защото става дума за некомерсиален блог (личен е, няма да има реклами, а и май е сравнително безсмилено - 100-200 уникални посещения на ден). Линкът: http://ivomirchev.com

Това, което на мен не ми харесва е тъмната тема, може би недобрата навигация, бавното зареждане (евентуално заради многото плъгини отзад).
Искам да го преобразя, правяйки го по-лесен за навигация и по-приятен за четене. Ще съм благодарен и на вашите съвети и всякакви недостатъци (които най-вероятно са много).
А ако някой предложи и хубава тема, която се ъпдейтва редовно (без значение дали е платена или не) ще съм най-доволен. :)
Ето малко информация от аналитикса...

blog.jpg


Благодаря!

P.S. Ако модераторите счетат, че темата не е за този раздел, моля да бъда извинен.
 
Sorry, че ще пиша набързо, но нямам много време. За тема, виж в Theme Forest. Има адски много теми за WP коя от коя по-хубави на безобразно ниски цени.

За по-бързо зареждане - сложи някой кеширащ плъгин. Най-известният е W3 Total Cache.

Успех!
 
От: Съвети за промени в блога

Тоя брояч за огромната глупост за забраната за цигарите защо е сложен? Каква ти е позицията?
 
Re: От: Съвети за промени в блога

Тоя брояч за огромната глупост за забраната за цигарите защо е сложен? Каква ти е позицията?

Дълга история... Повече на bezdim.org. Не съм съгласен, че е "огромна глупост", но това е друга тема. ;)
 
От: Съвети за промени в блога

Значи няма какво да си говоря с тебе, ходи си пиши.
 
От: Съвети за промени в блога

Алан недей така бе. Всеки си има мнение :) Човека не харесва пушенето а обществени места. Пък и той сам си каза , че блога го прави ей така, а не за да печели с него. С това най-много повече такива като теб да не влизат в сайта, което до някъде е лошо щото губиш трафик.

Ся по темата :) Вземи сложи нещо по семпло. Нещо като нормалната тема на уордпресс има много такива. Търси Уеб 2.0 дизайни :)
 

Горе