Съвети за форума ми!

close

New Member
1-во искам да уточня,че неискам да си правя реклама на форума ми!

Така искам да влезете в форума www.alkoholbg.com и да ми кажете какво трябва да се направи още.
Не съм го барнал от 2 месеца и сега искам да го направя наново и всичко ще изтрия.
Идеята мне е много добра,защото по тази дискусия няма какво да се говори..
Другата ми идея е да си направя форум за телефони и смятам ще е по-усепшна от тази.

Какво мислите по въпроса?

П.п НЕ СИ ПРАВЯ РЕКЛАМА НА ФОРУМА ;)
 
Аз съвет не мога да ти дам за форума, но ще те посъветвам да внимаваш друг път къде ще постнеш темата си. В този раздел става въпрос за Пари от Интернет - Make Money Online. Едва ли с форума реализираш или искаш някакви печалби (най-много да се вътриш). Направи другия форум, а този домей използвай, за да захапеш някой лев - направи сайт за марков алкохол - сложи AdSense в ревютата, покани рекламодатели (като го популяризираш и развиеш след година), ще докарваш трафик като сложиш инфо за производители и търговци на алкохол (тел., адрес), ако дроп-шипинг ти говори нещо можеш да се заемеш. уфф пак се улях. ай

Всичко добро и успех.
 
stiflar каза:
Аз съвет не мога да ти дам за форума, но ще те посъветвам да внимаваш друг път къде ще постнеш темата си. В този раздел става въпрос за Пари от Интернет - Make Money Online. Едва ли с форума реализираш или искаш някакви печалби (най-много да се вътриш). Направи другия форум, а този домей използвай, за да захапеш някой лев - направи сайт за марков алкохол - сложи AdSense в ревютата, покани рекламодатели (като го популяризираш и развиеш след година), ще докарваш трафик като сложиш инфо за производители и търговци на алкохол (тел., адрес), ако дроп-шипинг ти говори нещо можеш да се заемеш. уфф пак се улях. ай

Всичко добро и успех.

:)
Да ама този форум е купен до колкото знам за 8$ и нищо неможе да се направи :) йойо55 ми го взе и а3 трябваше да го развия,но уви...
Нямам какво да го правя,просто изчаках да видя дали ще има някакви потребители,писах си сам като шматка от 3 ника, регнах го в какви ли не търсачки.. Но явно темата за алкохола се говори само в кръчмите .. :?
 

Горе